Çözüldü Ryzen 3100 sistemde görüntü yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Criesley

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İlahiyat
Yeni bilgisayar aldım ama görüntü alamıyorum daha doğrusu kendim topladım bekliyordum açtım gelecek diye.

Anakart; Gigabyte A320M h
RAM 3200MHz Viper
AMD 3100 var ama neden bilmiyorum görüntü gelmiyor. Bu arada HDMI portundan deniyorum.(5500xt ile)

Son düzenleme:
Çözüm
Garantisi var ise yollayın. Arkadaşın dediği gibi güncelleyip yollarlar size. Vatan'da sanmıyorum el atsınlar.

Bende sanmıyorum arkadaşımda 1000 serisi Ryzen var ona gidip BIOS Update yapacağım artık bu üzdü beni bilseydim buna göre hazırlıkli olurdum demek mi BIOS Update ile oluyor bu da bir ders olsun ne yapalım.
Anakartı servise yollayabilirsin, onlar da günceller.
Hocam ben sana birşey soracağım benim anakartim rev 3.x eminmiyiz update lazım olduğuna ?
Arkadaşlar öğrendim mi anakart sorunlu ve RAM uyumsuz başka RAM ile açtık ama kapandı yani pek açıldı sayılmaz reboot menüsünü gördüm o kadar içine. Viper deninlen marka AMD ile uyumluyuz diye geçinse de uyumsuzlar.
Garantisi var ise yollayın. Arkadaşın dediği gibi güncelleyip yollarlar size. Vatan'da sanmıyorum el atsınlar.

Bende sanmıyorum arkadaşımda 1000 serisi Ryzen var ona gidip BIOS Update yapacağım artık bu üzdü beni bilseydim buna göre hazırlıkli olurdum demek mi BIOS Update ile oluyor bu da bir ders olsun ne yapalım.
Anakartı servise yollayabilirsin, onlar da günceller.
Hocam ben sana birşey soracağım benim anakartim rev 3.x eminmiyiz update lazım olduğuna ?
Arkadaşlar öğrendim mi anakart sorunlu ve RAM uyumsuz başka RAM ile açtık ama kapandı yani pek açıldı sayılmaz reboot menüsünü gördüm o kadar içine. Viper deninlen marka AMD ile uyumluyuz diye geçinse de uyumsuzlar.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı