Ryzen 3200G GTX 1650 sistem alınır mı?

Arkadaşlar merhaba tam bütçeme uygun bir hazır sistem buldum. Sistem iyi midir? Arkadaşlar 5300 TL'ye kadar özelleştirebilirim daha fazla yapamam. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba tam bütçeme uygun bir hazır sistem buldum. Sistem iyi midir? Arkadaşlar 5300 TL'ye kadar özelleştirebilirim daha fazla yapamam. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Çok pahalı, GTX 1650S bile değil.

Başka bir arkadaş sistem toplasın bu fiyatlara. Bu sistem alınmaz net alınmaz özelleştirme de çok pahalı.

2 dk bakarak 5700'e sinerjiden bir şey topladım fiyat 5300'e iner mi diye bakayım kısarak.

Farklı sitelerden toplayabilirseniz şöyle bir sistem topladım;
4655 TL. Monitör parası bıraktım, 5300 lira maksimum demişsiniz. Monitörler hakkında pek bilgim olmadığı için arkadaşlar önerse daha iyi olur. Bütçe oluştuğunda en kısa zamanda 8 GB RAM daha takarsanız güzel olur.

O sistem çöp. Tek tek alabilirseniz buna bakın:

Not:5300TL'ye çıkabiliyormuşsunuz, düzenledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı