Ryzen 3300X ve RX 6600 XT Valorant performansı

Makaleler
42
Yaklaşık 1 saat önce oynayıp kayıt aldım. Ekran kartının bu oyunda ikinci planda kaldığını biliyorum fakat tekrar fikirleri almak istedim. Herhangi bir sorun var mıdır? Arada 190-200'e düşüyor bu optimizasyon ile alakalı diye düşünüyorum. Ayarlar en yüksekte, videoda da görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık 1 saat önce oynayıp kayıt aldım. Ekran kartının bu oyunda ikinci planda kaldığını biliyorum fakat tekrar fikirleri almak istedim. Herhangi bir sorun var mıdır? Arada 190-200'e düşüyor bu optimizasyon ile alakalı diye düşünüyorum. Ayarlar en yüksekte, videoda da görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal FPS dostum oyunda ufak optimizasyon sorunları mevcut zaten iyi bir FPS almak istiyorsan ekran kartına abanılmaz first person shooter oyunlarında ekran kartı bir yere kadardır sonrası tamamen tek çekirdek performansıdır aynısını i7 10700Kdan yapsaydın devasa fark olacaktı.

Normal FPS dostum oyunda ufak optimizasyon sorunları mevcut zaten iyi bir FPS almak istiyorsan ekran kartına abanılmaz first person shooter oyunlarında ekran kartı bir yere kadardır sonrası tamamen tek çekirdek performansıdır aynısını i7 10700KDAn yapsaydın devasa fark olacaktı.

Ufak mı? Güldürmeyin hocam.

Ufak mı? Güldürmeyin hocam.

Hocam NVIDIA güncellemeleri son zamanda sorunlu ve Windows 10 güncellemeleri sorunlu bü yüzden olabilir sizdeki sorunlar şahsen ben hiçbir sorun yaşamıyorum GTX1650 mevcut :) 1080p 180 220 FPS karışık ayarlar.
Maalesef olmayacaktı, oyunda çok izlekli görselleştirme ayarı açık.
Ordaki de aynı mantığa düşüyor çoklu çekirdekte o CPU 10700kdan gene düşük :)

@kino

1629498714350.png

Hahaha videoya denk gelene bak.

Ryzen 5 3600 - RTX 2060 sisteme sahip bir yayıncı oyun sırasında 90-120 FPS alıyor. Oyunda uzun süredir optimizasyon sorunları var diyor herkes ama Riot Games bunu düzeltmek için neden bir şeyler yapmıyor? @Riot Games

Geri
Yukarı