Ryzen 3600 sistem CS2'de 60 FPS veriyor

baran123456

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5700 XT.
16 GB RAM.
AMD Ryzen 3600.
Ama arkadaşlar 60 FPS zor alıyorum hard diskten kaynaklı olabilir mi Windows hard diske kurulu ve hard disk güvenlik hard diski.

Arkadaşlar 5700 XT.
16 GB RAM.
AMD Ryzen 3600.
Ama arkadaşlar 60 FPS zor alıyorum hard diskten kaynaklı olabilir mi Windows hard diske kurulu ve hard disk güvenlik hard diski.

Olabilir Windows'u SSD'ye kursanız daha sağlıklı olur varsa tabii bir de duyduğuma göre CS'nin optimizasyonu son zamanlarda kötüymüş galiba ondanda kaynaklanıyor olabilir.

Olabilir Windows'u SSD'ye kursanız daha sağlıklı olur varsa tabii bir de duyduğuma göre CS'nin optimizasyonu son zamanlarda kötüymüş galiba ondanda kaynaklanıyor olabilir.

Ama işlemci en kötü şeyde %100 oluyor.

Eskiden SSD vardı çöktü bende de hard disk vardı eskiden ona girdim ve garip şekilde FPS 2 3 kat azaldı.

Ama işlemci en kötü şeyde %100 oluyor.

Eskiden SSD vardı çöktü bende de hard disk vardı eskiden ona girdim ve garip şekilde FPS 2 3 kat azaldı.

İşlemciye aşırı yük biniyor büyük ihtimalle sıcaklık değerleri nedir işlemcinin bir de HDD zaten PC'yi yavaşlatıyor yani bende öyle olmuştu SSD takınca uçmaya başlıyosun.

O sisteme güvenlik hard diski olmuş mu hiç? Acilen M.2 SSD geçilmeli.

Arkadaşa katılıyorum SSD şart.

Sıcakllık degerini nereden görecegim?

Eskiden güvenlik kkamerasıydı.

CPUID HWMonitor diye bir program var indir oradan görebilirsin.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-12 234307.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-12 234307.png
    4,2 KB · Görüntüleme: 6
Sıcakllık degerini nereden görecegim?

Eskiden güvenlik kkamerasıydı.

Eskiden M.2 SSD vardı haylan varda PC D'de takılı çalıştıramıyorum GoodRam 512GB PX500 Gen3x4 M.2 NVMe SSD Gen.2 (2000MB Okuma / 1600MB Yazma) | ITOPYA buyudu.

Arkadaşa katılıyorum SSD şart.

CPUID HWMonitor diye bir program var indir oradan görebilirsin.
amd nin kendi yazılımı var olmazmı ?

1707774285576.png

Yeni konular

Geri
Yukarı