Ryzen 3600 sisteme 550W PSU yeterli mi?

Gigabyte şu an indirimde 2000 TL'nin bir tık altında satılıyor sanırım İtopya'da falandı ve kasa olarak P400A da alabilirsin PSU olarak ileri dönüklük açısından 650W MWE ama F/P olarak Hydro HD 600W ve SSD'yi de A2000 yapın 500GB ve anakartı da değiştirin mümkünse B550 Tomahawk ama değilse fiyat farkı varsa A Pro yapın.

Hocam RGB konusunda biraz takıntı gibi bir şey var. 1660S'in fiyatı 1 dk içinde eski fiyatına dönecekmiş.

Hocam RAM'de RGB ısınma sorunu çıkartıyormuş yanlış okumadıysam ondan dolayı RAM'de RGB tercih etmedim. Kasa olarak Corsair Spec Delta'yı seçmiştim sizce o fiyata daha iyi bir kasa bulunabilir mi yoksa bu kasa iyi mi?

Hocam RAM'de RGB ısınma sorunu çıkartıyormuş yanlış okumadıysam ondan dolayı RAM'de RGB tercih etmedim. Kasa olarak Corsair Spec Delta'yı seçmiştim sizce o fiyata daha iyi bir kasa bulunabilir mi yoksa bu kasa iyi mi?

P400A şu an hava akışı en iyi kasalardan aynı şekilde Airhawk'da öyle ve RGB RAM olması bence bir avantaj ve fazla ısınmıyor RAM'ler RGB olduğu için yani S40G gibi değil ve bunun çipi iyi diye biliyorum yani OC potansiyeli de iyi ve soğutmasının da iyi olduğunu düşünüyorum ki zaten kaliteli model çoğu kişi de tercih ediyor diye biliyorum yani RGB olması sorun çıkarmaz zaten RGB istemediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı