Ryzen 3600 ve RX570 sistem toplama

Gene aynı yolda kesiştik 😊
Evet, olabilir.
Her neyse arkadaş 200FPS veya üstü alabilir miyim diye sormuş. Ryzen 5 3600 ve RX 570 Dust 2'de FHD çözünürlükte tüm ayarlar düşükte 200+ FPS alabilir gözüküyor. A320 anakartın performansı etkilemediğini varsayıyorum-ki o kadar kötü değildir? Açsın yeter. Fakat B450 almanızı öneririm.

[
Haklısın bu tür oyunlar daha çok işlemci odaklı katılıyorum fakat genel olarak en iyi seçimin ben işlemci düşürüp RX 580 almak olduğunu düşünüyorum çünkü yalnızca gerçekten çok fazla CS:GO oynayan birisi böyle bir sistem seçerdi bence.

Fakat cidden CS:GO grafik anlamında zayıf ve yüksek FPS'te flickler yapabilmek için oldukça güçlü işlemci gerekiyor.
sadece csgo oynayan mağara ayıları gibiyim ,başka oyun oynayamıyorum geçenlerde assasins creed denedim hiç sarmadı 10 dk dayanamadan kapattım . Bu sistemin o yüzden yeterli olduğunu düşünüyorum . Şimdi tekrar soruyorum sizce ekran kartını yükseltip işlemciyi düşürmeli miyim

R5 1600AF al, kalan parayı da ekran kartına yatır.
FPS oyunu olduğu için işlemciden alacağınız performans farkı sistemin ekran kartından düşmenize karşı karlı olmayacaktır. Yarın bir gün o sistemi satacaksınız bir de öyle düşünün.

Geri
Yukarı