Ryzen 3700X ile Gigabyte X570 GAMING X ikilisi nasıldır?

Ben de aynı konuyu merak ediyordum.. 5700xt almayı düşünüyorum kartta pcie 4.0 desteği var. Haliyle b450 iyi bi secim mi yoksa parayı kıyıp x570 mi alınmalı bilemedim. Uzun ömürlü olması açısından. Bios update olayları da biraz canımı sıktı açıkçası.

@brnsn 2080Ti'dan güçlü ve PCIe 3.0'ın yetmeyeceği bir ekran kartı diyelim çıktı, ben hiç sanmasam da. Fiyatı 20.000TL civarında olacağı için beni ilgilendirmediğinden, 3-4 yıllığına bile olsa Tomahawk MAX seçerdim. Sizi X570 Gaming X asla üzmez, içiniz rahat etsin diye bile alabilirsiniz.

@brnsn 2080Ti'dan güçlü ve PCIe 3.0'ın yetmeyeceği bir ekran kartı diyelim çıktı, ben hiç sanmasam da. Fiyatı 20.000TL civarında olacağı için beni ilgilendirmediğinden, 3-4 yıllığına bile olsa Tomahawk MAX seçerdim. Sizi X570 Gaming X asla üzmez, içiniz rahat etsin diye bile alabilirsiniz.

Teşekkür ederim tekrar sağolun cevaplarınız için

5700xtlerde bildiğim kadarıyla 4.0 var bu durum fark yaratmaz mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı