Ryzen 4. nesil AM4'e gelecek mi?

Bu yanlış olur. 1600 için aldığınız sistemin anakartına, yeni nesli takamayabilirsiniz.

Eğer sistem toplamadıysanız ve vaktiniz varsa, durumunkesinleşmesini bekleyin.

AMD'nin Ryzen işlemciler için kullandığı mevcut soketin kod adı.
nasıl yani? eğer ikisi de aynı sokete çıakcaksa neden takılmasın ki?

Eğer çalışmazsa, 2020'de corona felan değil. Asıl felaket, bu olur 😁
Çalışırsa, uzatmalarda atılmış 2 gol gibi olur. Gelmezse de canları sağ olsun. AM4 desteği gayet uzun sürdü. Bundan sonrası tüketici sempatisi kazandırır sadece. Verilen söz tutuldu zaten. :D

@Kreinnar Kişisel yorumum, kesinlikle gelecek demiyorum. Gelme ihtimali olduğunu düşünüyorum. Gelmezse de darılmam. :D

nasıl yani? eğer ikisi de aynı sokete çıakcaksa neden takılmasın ki?
Mesajı dikkatli okursan aynı soket olursa takilamamasindan bahsetmemiş, eğer farklı soket çıkarsa diye şimdilik idare etmesi amacıyla 1600 alınmasının yanlış olacağını ifade etmiş, biraz daha bekle kesinleşince ona göre anakart alırsın..

Mesajı dikkatli okursan aynı soket olursa takilamamasindan bahsetmemiş, eğer farklı soket çıkarsa diye şimdilik idare etmesi amacıyla 1600 alınmasının yanlış olacağını ifade etmiş, biraz daha bekle kesinleşince ona göre anakart alırsın..
Ben de onun için açtım ya konuyu zaten :) Zaten bu bilgi doğruysa yapacağım bunu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı