Ryzen 4800H 1650 Ti sistem kasıyor

emirTYSa

Picopat
Yer
Technopat
Arkadaşlar masaüstünde Google'da falan normal şekilde gezinirken bilgisayar kasıyor nedense kasıyormuş hissiyatı veriyor Google içinde çok kasıyor masaüstü kullanımında kasıyor hissiyatı veriyor.
Bilgisayarda gayet iyi.
CPU ve GPU kullanımında da bir şey yok nedenini çözemedim.
Bilgisayarım: Lenovo idepad Gaming 3 Ryzen 4800H 1650 Ti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsi güncel tamamen güncel sadece son gelen geforce nvidia güncellemesi yüklü değil (oyunlarda nerdeyse 90fps imi düşürdü ondan) onun dışında herşeyim güncel tamamen.
471.11 sürümünü kullanıyorum benim işlemcimde 4800h hiç bir sıkıntı yok başka bir sorun olabilir.

Lenovo Vantage'de hangi kipi kullanıyorsunuz?
Normalde denge oyuna girince performans
Aynı laptopa sahibim bende de bir FPS düşüşü yok sanırım arkadaşın laptopta başka bir sorun var.
Laptop ile alakası yok güncellemeyi yükleyince oldu eskiye döndüm cillok gibi fps
471.11 sürümünü kullanıyorum benim işlemcimde 4800h hiç bir sıkıntı yok başka bir sorun olabilir.
Laptop ile alakası yok güncellemeyi yükleyince oldu eskiye döndüm cillok gibi fps
Ama ısınmadanda olabilir benim bilgisayarım boşta termal macunu yeni boşta işlemci 74 ü gördü boşta sadece video izliyordum.
ama ekran kartı sopsoğuk.
sizce neden olabilr.
Arkadaşlar sorunu çözdüm galiba bilgisayar sadece 0.3 ghz kullanıyor işlemciden ve performans modundayım neden böyle çözümünü bilen varmı

Son düzenleme:
Normalde denge oyuna girince performans

Ama ısınmadanda olabilir benim bilgisayarım boşta termal macunu yeni boşta işlemci 74 ü gördü boşta sadece video izliyordum.
ama ekran kartı sopsoğuk.
sizce neden olabilr.
Arkadaşlar sorunu çözdüm galiba bilgisayar sadece 0.3 ghz kullanıyor işlemciden ve performans modundayım neden böyle çözümünü bilen varmı
o ayarları değiştirebiliyorsun işlemcin kısıtlanmış anlaşılan

Geri
Yukarı