Ryzen 5 1500X ve MSI GTX 1060 sistem nasıldır?

yakupsakaa

Centipat
Daha fazla  
İkinci el bir PC almayı düşünüyorum. Bir tane buldum bütçeme uygun.

“Özelikleri:
Ryzen 5 1500X
MSI GTX 1060 6 GB OC.
MSI B350 GAMING PRO anakart.
HyperX Fury 8×2 16 GB RAM *ömür boyu garantili*
WD 2 TB harddisk
Adata 240 GB SSD
Frisby 650W Gaming kasa RGB'lı.
ASUS 144 Hz 1 ms Gaming monitör
MSI GK 70 mekanik klavye
MSI GM 60 Gaming mouse
Rampage SN-RW1 7.1 Gaming kulaklık
SteelSeries mouse pad
MSI thunderstorm aluminum Gaming mousepad *hiç kullanılmamıştır.*
Ürün bileşenleri tek tek özellikle seçilmiştir. Ekipmanların fiyatlarına tek tek bakip ona göre yorum yaparsınız. En ufak bir sıkıntısı yoktur. CS-GO oynuyorum genelikle başka bir amaçla kulanım olmamıştır. “ Fiyat: 5600 yazmış.
Sizce nasıl?

Ekipmanlar şart değilse ve bütçeniz 5000-6000 bandında ise daha iyi sistemler toplanabilir. Bütçe belirtirseniz mutlaka arkadaşlar yardımcı olur/oluruz.

Kasa ve PSU çok kötü. Onun dışında fena sistem değil. alınabilir ama bence daha iyisi sıfır olarak toplanıyordur. Tabi ekipman olmadan :D

Ekipmanlar şart değilse ve bütçeniz 5000-6000 bandında ise daha iyi sistemler toplanabilir. Bütçe belirtirseniz mutlaka arkadaşlar yardımcı olur/oluruz.
Ekipmanım yok. Fiyat olarakta 5300 vermeyi düşünüyorum.
Kasa ve PSU çok kötü. Onun dışında fena sistem değil. alınabilir ama bence daha iyisi sıfır olarak toplanıyordur. Tabi ekipman olmadan :D
Monitörüm falan olsa sıfır toplamak mantıklı olurdu belki ama fazlasını aşamam.

Anakartı B450 S2H ve RAM 16GB yaparak bu sitemi ve attığım 165Hz monitör alınabilir. Ekipmana 200-300TL kadar kalıyor. Giriş seviyesi bir ekipman dizersin.

Güç olarak ikinci el olanla aynı gibi. Ek olarak işlemcisi daha iyi ve kaliteli bir PSU var.

Anakartı B450 S2H ve RAM 16GB yaparak bu sitemi ve attığım 165Hz monitör alınabilir. Ekipmana 200-300TL kadar kalıyor. Giriş seviyesi bir ekipman dizersin.

Güç olarak ikinci el olanla aynı gibi. ek olarak işlemcisi daha iyi ve kaliteli bir PSU var.
Kardeşim son olarak iki sorum Var pubg, Cs go gibi oyunlarda kaç fps alırım vede autocad gibi uygulamalarda sıkıntı yaşarmıyım

Hocam benim sistemi vereyim size ben satmayı düşünüyorum iyi bir fiyat çıkarsa ortaya satarım size, konum birazdan yayına girer zaten onay aşamasında.

@yakupsakaa PUBG 1080P ultra ayarlarda 70FPS civarı verir. Medium ayarlarda ise 120FPS civarı verir.
CS:GO için 1080P çözünürlükte ve her grafik ayarında 200FPS üstünü verecektir.
AutoCAD gibi uygulamalarda sorun yaşamazsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı