Ryzen 5 1600 AF vs Ryzen 5 3600

Sistemin kalbinden kısmaya gerek yok. B450 serisinde tomahawk max uzun ömürlülük açısından en iyi seçenek ve en iyi soğutmaya sahip.
mATX anakartlarda zirve bu kart. Buda seçilebilir.

Anakart olarak Tomahawk Max al derim. En sağlam anakartlardan biri ve normalde 950-1050 lira olan bir anakart. 850 liraya bulmuşken al derim

Fiyat örneği

@Ponçik Talon oradaki fiyat farkı çok değil Tomahawk daha iyi duydum 150TL çok bir fark olmadığı için almışken bare iyiyi alayım .
Tomahawk'ın MAX modelini tercih etmeyi unutmayın. Zira BIOS güncellemesiyle uğraşmak istemezsiniz.
Ama bütçem kısıtlı diyorsanız MSI B450 Gaming Plus MAX ile o yukarıda önerilen ASROCK anakarta da bakabilirsiniz.

Herkese yorumları için teşekkürler artık en son karar kılabildim. Tomahawk Max + Ryzen 5 3600 alacağım işlemci arasında biraz kalmıştım ama 3600'de ikna oldum . Herkese yorumları için tekrardan teşekkürler.

Bir de yakın zamanda PC ürünlerin de indirim yapıcak bildiğiniz bir site var mı ? Varsa belki indirim yakalarsam daha ucuza gelir.

Bir de yakın zamanda PC ürünlerin de indirim yapıcak bildiğiniz bir site var mı ? Varsa belki indirim yakalarsam daha ucuza gelir.
Anakartta zaten 150-200 lira civarı indirim var. Onu indirim bitmeden alın derim. İşlemci için ise siteleri takip edebilirsin. İndirim olacaktır. Genelde zaman vermezler.

İncehesap her cuma yapıyor, indirimler de güzel indirimler hakikaten, kaçırmayın derim.

Tamamdır sağolun tekrardan.

@HABAR Bu gün 3600 indirime girdi 200 küsür TL ama 25 STOK 35 saniye de eridi. Ben o indirimlerden zor yakalarım artık 100-200 TL'ye acımıcaz gibi yapıcak bir şey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…