Ryzen 5 1600 AF vs Ryzen 5 3600

@Ponçik Talon baktımda 4 slotlu anakartlarda en fazla 200TL oynuyor onun dışında 350 TL'lik bu var ama 2 slot ve soğutması falan ne kadar iyi hiçbir fikrim yok.

.
.

Bu ikisi var gibi ama Tomahawk sağlam gözüküyor tam bilgim de yok benim gerçi.

@Sylveon yorumların için tekrardan teşekkürler büyük ihtimal ikisini alıyorum :D.
Sistemin kalbinden kısmaya gerek yok. B450 serisinde tomahawk max uzun ömürlülük açısından en iyi seçenek ve en iyi soğutmaya sahip.
Çok düştün hocam. :) Hele A320'yi aklından bile geçirme.

Şu olabilir.
mATX anakartlarda zirve bu kart. Buda seçilebilir.

@Ponçik Talon baktımda 4 slotlu anakartlarda en fazla 200TL oynuyor onun dışında 350 TL'lik bu var ama 2 slot ve soğutması falan ne kadar iyi hiçbir fikrim yok.

.
.

Bu ikisi var gibi ama Tomahawk sağlam gözüküyor tam bilgim de yok benim gerçi.

@Sylveon yorumların için tekrardan teşekkürler büyük ihtimal ikisini alıyorum :D.
Anakart olarak Tomahawk Max al derim. En sağlam anakartlardan biri ve normalde 950-1050 lira olan bir anakart. 850 liraya bulmuşken al derim 😀

Fiyat örneği 😀

@Ponçik Talon oradaki fiyat farkı çok değil Tomahawk daha iyi duydum 150TL çok bir fark olmadığı için almışken bare iyiyi alayım :D.
Tomahawk'ın MAX modelini tercih etmeyi unutmayın. Zira BIOS güncellemesiyle uğraşmak istemezsiniz.
Ama bütçem kısıtlı diyorsanız MSI B450 Gaming Plus MAX ile o yukarıda önerilen ASROCK anakarta da bakabilirsiniz.

Herkese yorumları için teşekkürler artık en son karar kılabildim. Tomahawk Max + Ryzen 5 3600 alacağım işlemci arasında biraz kalmıştım ama 3600'de ikna oldum :D. Herkese yorumları için tekrardan teşekkürler.

Bir de yakın zamanda PC ürünlerin de indirim yapıcak bildiğiniz bir site var mı ? Varsa belki indirim yakalarsam daha ucuza gelir.
Anakartta zaten 150-200 lira civarı indirim var. Onu indirim bitmeden alın derim. İşlemci için ise siteleri takip edebilirsin. İndirim olacaktır. Genelde zaman vermezler.

Tamamdır sağolun tekrardan.

@HABAR Bu gün 3600 indirime girdi 200 küsür TL ama 25 STOK 35 saniye de eridi. Ben o indirimlerden zor yakalarım :D artık 100-200 TL'ye acımıcaz gibi yapıcak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı