Ryzen 5 1600 AF vs Ryzen 5 3600

Dünki incehesap'in cuma indiriminde 3600 1120tl idi, tabii 20 stok vardi ve 90 saniye sonra tükendi ama aklinizda olsun :D

Ben olsam teknobiyotikten alisveris yapmazdim

@Fisikopat Aynen ben de yakalamaya çalıştım kart bilgilerini yazana kadar stok tükendi.

Teknobiyotik'i önermeyen bir kaç kişi daha var ondan aklımda kaldı bi sıkıntı mı yaşadınız normal de Trendyol'dan alıcaktım ben de ama Teknobiyotik'te Amd AMD Ryzen 5 3600 3,6GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 10186221 | Trendyol Wraith Soğutucu yolluyorlarmış.
Trendyol Amd AMD Ryzen 5 3600 3,6GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 10186221 | Trendyol sanırım stok yolluyor ondan tam emin değilim her türlü AMD Ryzen 5 3600'in kutusundan Wraith Stealth fan mı çıkıyor yoksa değişiyor mu bilginiz var mı ? Trendyol'daki de Wraith Stealth yolluyorsa orayı tercih ediceğim.

Wraith Soğutucu

stok yolluyor ondan tam emin değilim
Bu ikisi aynı şey. Wraith Stealth:
1584803042931.png

Stok soğutucu- Wraith Soğutucu aynı şey. Zaten kolay kolay kutu içeriğine müdahale edmezler.

@HABAR @Fisikopat Anladım sağolun. Peki şimdilik bu soğutucu beni idare eder mi 2-3 ay sonra , kasa , fan ekran kartını almayı planlıyorum. Çok bi etkisi olmucaksa şimdilik bunla idare ediyim.
Eder. Bununla OC yapanlar bile var hatta.
Sistemi aldıktan sonra BIOS üzerinden CPB'yi kapatırsınız.

Geri
Yukarı