Ryzen 5 1600 B2 vs 3600

TUF modeli de olur tabii ki. Bahsettiğimiz anakartların hepsinin mosfet soğutucusu mevcut. O yüzden hangisini isterseniz alabilirsiniz. Hiçbiri sizi üzmez.
O zaman bahsettiğim parçaları alacağım, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ki ileri derecede O.C yapmayacaksanız ucuz B450 chipsetli bir anakart da alabilirsiniz. FPS anlamında hiçbir farkı olmaz.
Gigabyte B450 S2H gibi.
Yerinizde olsam 2300₺ bütçe ile şöyle birşey yapardım. Hem bol RGB'li olurdu hem de performanslı. 200₺'de cebime kalırdı. Ayrıca Ryzen 1600'ün revizyon muhabbetini riske atmazdım. @Motionless IN White
aaaa.png

Son düzenleme:
Eğer ki ileri derecede O.C yapmayacaksanız ucuz B450 chipsetli bir anakart da alabilirsiniz. FPS anlamında hiçbir farkı olmaz.
Gigabyte B450 S2H gibi.
Yerinizde olsam 2300₺ bütçe ile şöyle birşey yapardım. Hem bol RGB'li olurdu hem de performanslı. 200₺'de cebime kalırdı. Ayrıca Ryzen 1600'ün revizyon muhabbetini riske atmazdım. @Motionless IN White
Eki Görüntüle 474729
Tamamdır çok teşekkürler,
1576679646278.png

İşlemciyi Tray almam sıkıntı yaratır mı? Kutulu ile arasında 170-180 TL fark var değeceğini düşünmüyorum.

Dosya Ekleri

• 1576679525064.png
    1576679525064.png
    85,9 KB · Görüntüleme: 36
Tamamdır çok teşekkürler, Eki Görüntüle 474762
İşlemciyi Tray almam sıkıntı yaratır mı? Kutulu ile arasında 170-180 TL fark var değeceğini düşünmüyorum.
Tray, tepsi demektir. İşlemciler tepsi ile toptan alınmış, kutusu yok. Bu şekilde:

Eki Görüntüle 269687
Tek farkı kutusuz ve soğutucusuz gelmesi.
Sinerji'de Tray Ryzen 2600 için şöyle bir uyarı var. Tek satın alınamıyor galiba.
"Tekli Satış Yapılmamaktadır. Sistem Toplayan Müşterilerimiz için geçerlidir."
Tray olmayan modeli ile aralarında 40₺ kadar oynuyor.
Normal versiyon: 875₺
Tray versiyon: 842₺

Düzenleme: Sizin sepetinize eklediğiniz 2600X'miş. Onunla ilgili bir bilgim yok. En temiz bilgiyi Sinerji'den alabilirsiniz.

Tek farkı kutusuz ve soğutucusuz gelmesi.
Sinerji'de tray Ryzen 2600 için şöyle bir uyarı var. Tek satın alınamıyor galiba.
"tekli satış yapılmamaktadır. Sistem toplayan müşterilerimiz için geçerlidir. "
Tray olmayan modeli ile aralarında 40₺ kadar oynuyor.
Normal versiyon: 875₺
Tray versiyon: 842₺

düzenleme: sizin sepetinize eklediğiniz 2600X'miş. onunla ilgili bir bilgim yok. En temiz bilgiyi sinerji'den alabilirsiniz.
Anladım o halde 2600 kutulu alacağım, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı