Ryzen 5 1600 GTX 1060 Sistem Düşük FPS Sorunu

800K Yasuo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir arkadaşım evime gelmişti. Çocuk gelip ekran kartını overclock etmeyi denemiş. Sonra görüntü gelmeyince 3 defa üst üste reset işlemi yapmış. Her neyse ben baktım BIOS'tan varsayılan ayarlara getirdim. Görüntü geldi. FPS çok berbat oldu. CS:GO'da droplar, GTA 5'te GPU kullanımı düşmeleri gibi.
Önceki FPS değerleri:
GTA 5: 120-130 (2K ULTRA)
CS:GO: 400-450 (2K ULTRA)
Şimdiki FPS değerleri:
GTA 5: 50-70
CS:GO: Drop ile 80'e bile düşüyor. Onun dışında 120-130.
Lütfen yardım edin çok canımı sıktı bu durum. Yardım eden olursa çok teşekkür ederim.
@Jira @Silinen üye @Nazım Paşa @Recep Baltaş @Ali Güngör @KralGS @Asım Demir @Bayram Şenakar

Arkadaşlar bakarmısınız?

DDU ile sürücüyü silin yükleyin O.C programı varsa silin.
Sürücüyü Güncelleyin.
Hiçbir işe yaramaz ise bütün ayarları varsayılan özelliklere tekrardan getirip Format atmak.

Zaten görüyorsun ki eski performansımı atmışım. İstersen fotoğraf de atabilirim. Format attım sonra yine de çözülmedi. O.C programı olarak Asus Strix'in GPUTweak2'si var. Onu kaldırmam gerekli mi? Sürücüler güncel. Güncel olmayan tek şey BIOS.

GTX 1080 bile dediğin performansı vermiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Ultra ayarlarda bile değil.). Yalanın dibi maşallah.

Kardeşim çatacak gün bugünü mü buldun? Şu bilgisayar bir düzelsin sana fotosunu atacağım. Bir de sizin gibilerle uğraşamam. Yardım etmeyeceksen hadi işine.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı