Ryzen 5 1600 - GTX 1060 Sistem Toplama Önerisi

Kingyns

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, öncelikle iyi forumlar dilerim.

Bu fotoğraftaki sistemi topladım. Bütçem 4.000 - 4.500 TL arası (SSD mevcut). Genel olarak sistemi iş odaklı artan zamanlarda oyun için kullanacağım. Öncelikle burası da olmak üzere bir çok forumda gezip bu bilgiler neticesinde toplamayı sağladım pek fazla donanım konusunda bilgim yok. Sizlerin de değerli fikirlerinden faydalanmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

EPRLWq.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar, öncelikle iyi forumlar dilerim.

Bu fotoğraftaki sistemi topladım. Bütçem 4.000 - 4.500 TL arası (SSD mevcut). Genel olarak sistemi iş odaklı artan zamanlarda oyun için kullanacağım. Öncelikle burası da olmak üzere bir çok forumda gezip bu bilgiler neticesinde toplamayı sağladım pek fazla donanım konusunda bilgim yok. Sizlerin de değerli fikirlerinden faydalanmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 282169
Sistem güzel. Fakat bence GTX 1060'a o kadar para vermek mantıksız. Bence yeni seri kartları bekleyin. Mart ayı sonu gibi yeni kartlar detaylanır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı