Ryzen 5 1600 İşlemci Hız Değerleri

ShadesForever

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soldaki tepe hızı göstergesi alçalıp duruyor bunu nasıl çözerim? Overclock ayarlarını değiştirmeden öncede öyleydi. Sistemim Windows 7 iken orası hep sabitti ama Windows 10'da böyle olmaya başladı, bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi? Onun dışında bu işlemci içerisinde 8GB Gskill Ripjaws 2400MHz RAM ve GAMING X 4GB 1050Ti kullanıyorum, birçok oyunda performansı beğensemde FPS kaybı yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu olay Game Boost açıkken meydana geliyormuş onu öğrendim, fakat FPS droplarını bir türlü çözemedim. Bu arada Bu sistemim için overclock ayarları verebilirmisiniz? Sanırım BIOS üzerinden USB bellek ile overclock ayarlarını yükleyebilme özelliğim var. Onun dışında Ryzen Master ayarlarıda verebilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı