Ryzen 5 1600 ve GTX 1060 6 GB "error loading kernel area" hatası

Vodomia

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, rehberler sayesinde Windows'umun yanına High Sierra 10.13.6 kurdum.

Sistemi şu an SSD üzerinden çalıştırıyorum bir süredir de kullanıyorum. Amdzenconfig dosyasını adını config.plist yaparak tek bıraktım ve Clover üzerinden güncellemeler yaptım. NVIDIA web driverı da başarılı bir şekilde kurdum.

Ancak ufak bir sorun var, bazen Boot ederken error loading kernel cache (0x9) veya couldn't allocate runtime area hatalarını alıyorum. Çok nadir olarak da "end random seed" ekranında donuyor. Sistemin açılması için bilgisayarı birçok kez yeniden başlatıyorum. Slide=0 ayarını da config üzerinde yaptım fakat onda da aynı sorunlarla karşılaşmaya devam ediyorum.

Kullandığım Mac, iMac Pro 2017 olarak geçiyor, acaba ondan kaynaklı bir sorun mu anlayamadım. Sistemimin özelliklerine en uygun olanını tespit edemiyorum.

Bu sorunlarımı nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screen Shot 2020-09-06 at 19.25.21.png
    Screen Shot 2020-09-06 at 19.25.21.png
    31,5 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Aynı donanıma sahibim fakat Boot edilirken değil kurulum yaparken aynı hatayı alıyorum. Bir türlü başarılı kurulum yapamadım.
error loading kernel cache (0x9).

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı donanıma sahibim fakat Boot edilirken değil kurulum yaparken aynı hatayı alıyorum. Bir türlü başarılı kurulum yapamadım.
error loading kernel cache (0x9)
Kapatıp açınca düzeliyor arada otomatik açılıyor o şekilde geçebildim ben o aşamaları.

error loading kernel cache (0x9).
Yeni konu açıp sisteminizi belirtir misiniz?
Burdaki adımları dener misin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı