Ryzen 5 2400G hazır sistem alınır mı?

benli11

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Saolun beyler, konuyu telefondan açtığımdan biraz yazılar ard arda olmuşta, orda bir monitor tavsiyesi istemiştim. En fazla 200-300 tl civarı öneriniz var mıydı?

En iyi sistem bütçenin yettiği sistemdir zaten. Bütçen ona yetiyorsa en iyi PC odur ve gayette güzel sistem. Benzer şekilde başka sitelerden toplayım dedim o sistemi itopyanın ki daha ucuza geliyor.
1522114435826.png

Farkı kasa 500 80+ güç kaynaklı 3000 Mhz RAM li sistem kurdum 150 TL fazla çıktı başka sitede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saolun beyler, konuyu telefondan açtığımdan biraz yazılar ard arda olmuşta, orda bir monitor tavsiyesi istemiştim. En fazla 200-300 tl civarı öneriniz var mıydı?
200-300 e monitör zor
En iyi F/P ürünü 600 TL ye
AOC G2260VWQ6 21.5" 75 Hz 1ms (Analog+HDMI+Display) Full HD Fiyatı
Ama alamıyorsan bu 2 modelden kafana yatan da alınabilir
Acer K222HQLBD 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör Fiyatı
Asus VS228DE 21.5" 5ms (Analog) Full HD LED Monitör Fiyatı

Son düzenleme:
@ÖzkanK Açıkcası monitör için 500 e kadar gidebilirim de daha fazlası pek mümkün değil. Perşembe siparişi vericem nasip olursa. Mümkünse 2500ü geçmek istemiyorum ama 2800e kadar gidebilirim, 3000 şüpheli.
2400 bende var, 600 tl civarı bulabilirimde fazlada borç almak istemiyorum.
Ben monitörlerden pek anlamıyorum VA Panelin avantajı dezavantajından pek anlamam. Rica etsem söylermisin.
CS:GO vb oyunlarda takılıyorum açıkcası.

2800 TL lere kadar çıkabiliyorsan senin gösterdiğin hazır sistemde işlemci ve RAM i bir üst modeli aldımı 2236 TL oluyor sistem 600 TL yede F/P monitörü olarak 75 Hz 1 ms FreeSync monitörü alırsan güzel sistem olur senin için 200 TL daha borç harç taksit flan ekleyip 120 GB SSD alırsan o sistem senin işini süper görür.
AOC G2260VWQ6 21.5" 75 Hz 1ms (Analog+HDMI+Display) Full HD Fiyatı
Orta seviye oyun ve günlük kullanım için IPS panel senin işini görür hepsinin kendine göre artısı eksisi var renk canlılıkları tepki süreleri görüş açıları olsun değişiyor.
Monitör Panel Türleri ve Aralarındaki Farklar - Technopat

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı