Ryzen 5 2500X ve RX 570 hazır sistem alınır mı?

edwennoogwath

Decapat
Sizce alayım mı?Fps falan iyi midir?
371945
371946

Örneğin rainbow six siege de mediumda kaç fps verir?

Son düzenleme:
Dostum onun yerine bu sistemi öneririm
Bunda asus rog strix rx 570 var
480 gb ssd var
Ve thermaltake'i daha çok öneririm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve soruna cevap rainbow six siegede ultrada 120 fps civarında veriyor

Dostum onun yerine bu sistemi öneririm
Bunda asus rog strix rx 570 var
480 gb ssd var
Ve thermaltake'i daha çok öneririm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve soruna cevap rainbow six siegede ultrada 120 fps civarında veriyor
Teşekkür ederim bunu da inceleyeceğim ayrıca laptop olarak düşünürsek yaklaşık aynı özelliklere ne kadar tutar?Bildiğiniz laptop var mı fiyat-performans olarak şimdiden teşekkürler.

Teşekkür ederim bunu da inceleyeceğim ayrıca laptop olarak düşünürsek yaklaşık aynı özelliklere ne kadar tutar?Bildiğiniz laptop var mı fiyat-performans olarak şimdiden teşekkürler.
Dostum laptop önermem nedenleri ise
*f/p ürünü laptop aşırı zor bulunan bir şey
  • Sonradan Upgradeye açık değil
  • Rx 590 580 570 ekran kartlarının bulunduğu laptoplar neredeyse yok genelde 1050 ti vs oluyor
*Isınma sorunu
Gibi gibi

Ben bir laptop alayım 3 4 sene boyunca sıkıntı yapmasın oyunları highda ultrada açsın diyorsan 8 9 milyarı gözden çıkarman lazım çünkü ssd eklemesi dışında upgrade yapamıyacaksın ama böyle bir istek masaüstünde 3000 tlde bile bulabilirsin

Dostum laptop önermem nedenleri ise
*f/p ürünü laptop aşırı zor bulunan bir şey
  • Sonradan Upgradeye açık değil
  • Rx 590 580 570 ekran kartlarının bulunduğu laptoplar neredeyse yok genelde 1050 ti vs oluyor
*Isınma sorunu
Gibi gibi

Ben bir laptop alayım 3 4 sene boyunca sıkıntı yapmasın oyunları highda ultrada açsın diyorsan 8 9 milyarı gözden çıkarman lazım çünkü ssd eklemesi dışında upgrade yapamıyacaksın ama böyle bir istek masaüstünde 3000 tlde bile bulabilirsin
Ayrıca söylediğiniz bilgisayara rx580 takarsam sıkıntı olur mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı