Ryzen 5 2600 için 300 TL Altı Soğutucu Önerisi

terileptil

Kilopat
Yer
Ankara
Merhaba. Kullandığım Ryzen 5 2600 işlemci için yeni bir soğutucu alacağım. 300 TL'yi geçmeyecek soğutucu önerilerinizi alabilir miyim?

Benim kafamdaki soğutucu şu: Arctic Freezer 34 eSports DUO Intel 2066, 2011-3, 1151, 1150, 1156, 1155 AMD, AM4 Kırmızı CPU Soğutucu

Sizce nasıl? Hem performans, hem de görünüş olarak çok hoşuma gitti. Kullan var mı? Soğutma sıkıntısı, ses sorunu gibi problemler yaşayan var mı? Memnun musunuz?

(1 hafta önce falan 270 TL civarıydı. Dolar yine uçtu ve 290 TL'ye kadar çıkmış)

NOT: Başka soğutucu önerecek arkadaşlar için bir ricam var. Lütfen montajı kolay olan soğutucular önerin. Elimde Dark X94 model soğutucu var fakat montajı çok sıkıntılı olduğu için kullanmıyorum.

Teşekkürler şimdi den.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elindeki soğutucu yeter. Götür bi' bilgisayarcıya montajlasın.

Sorun montajı yapamıyor olmam değil ki. İstesem kendim de montajlarım. Vidalı değil, iki kancasını da tutturmak için anakart ve işlemciye aşırı baskı uygulamak gerekiyor. Sonra da işlemcinin üzerinde kılcal çizikler oluşuyor. Macun yenileyeceğim ya da temizlik yapacağım zaman bu soğutucu ile uğraşmak istemiyorum. O yüzden yeni soğutucu önerisi istedim zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı