Ryzen 5 2600 ısınıyor

EienCure

Decapat
Merhaba, sorunum başlıktaki gibi. Stok soğutucu kullanıyorum lakin mesh panel bir kasa olan Dark Guardian Mini'ye sahibim. İyi bir sirkülasyona sahip olduğunu düşünüyorum. Boşta bile 50 dereceyi geçmiyor fakat dayandığı oluyor. Star Wars: Battlefront 2 oynarken 78-79 dereceye kadar çıkıyor. Önceden 82-83 gördüğü bile olmuştu macunu değişince sıcaklıklar biraz daha indi. Öneriniz var mıdır? Normal midir?

Stok fan ile 5600X bile o sıcaklığa ulaşmıyor. CPB'lik falan bir olay değil bu. Bende de CPB açık ki benim kasamın konumu itibariyle zaten genelden fazla sıcaklık alıyorum. Bir şeyler yanlış ama ne?

Merhaba, sorunum başlıktaki gibi. Stok soğutucu kullanıyorum lakin mesh panel bir kasa olan Dark Guardian Mini'ye sahibim. İyi bir sirkülasyona sahip olduğunu düşünüyorum. Boşta bile 50 dereceyi geçmiyor fakat dayandığı oluyor. Star Wars: Battlefront 2 oynarken 78-79 dereceye kadar çıkıyor. Önceden 82-83 gördüğü bile olmuştu macunu değişince sıcaklıklar biraz daha indi. Öneriniz var mıdır? Normal midir?

Sorununuz en kesin ve en ucuz çözümü Snowman T6 Rainbow Ultra 200 TL'ye bunu alın arkanıza yaslanın Ryzen 5 3600'ü bile 4.2 GHz 60 55 derecelerde tutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı