Ryzen 5 2600 OCCT sonucu nasıl?

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. 2. el R5 2600 için konuştuğum bir satıcı var. OCCT testi yolladı ama pek anlayamadım. Sonucu nasıl?

Dosya Ekleri

• 3131.png
    3131.png
    179,4 KB · Görüntüleme: 64
Ben de anlayamadım. İşlemci ve OCCT testinden nasıl bir çıkarım yapılabilir ki? Sıcaklık desen herkesin kullandığı kasa, soğutucu, macun farklıdır. Fiyatı iyiyse al gitsin testlere takılma.

Hocam normalde hangi testlerin yapıldığını bilmiyorum. Bu yollandı diye sormak istedim. Eğer farklı detaylı testler varsa söyleyin ben bir istiyim.

@BatuHan999 normalde pek bir test yapılmaz. AIDA64 ile biraz CPU testi yapılır stabil gidiyorsa tamamdır. İşlemci bu çünkü kararlı çalışması kendisinden daha çok diğer donanımlarla alakalıdır.

O zaman test aşırı gerekli değil hocam yanlış anlamadıysam pinleri falan sağlamsa.

2000 hocam. Param güvende ile 2200 olacak ama pazarlık deneyeceğim.

Bunu alsan daha iyi değil mi?

Screenshot_6.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu alsan daha iyi değil mi?

Eki Görüntüle 1353092
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben yayın ve render için alıyorum. Yayında CS:GO Valorant falan oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı