Ryzen 5 2600 OCCT sonucu nasıl?

Yalnızca ilk sekmedeki ayarları kaydederek hızlı bir kayıt yaptım. 30 FPS kaydetmiş evet sonra fark ettim. Sen bir bak bakalım. Bağlantı bugün leş olduğundan bazen sıçrıyor karakter. Sonrasında o ayarlarla da bir kayıt alırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1353262
Eki Görüntüle 1353263
Eki Görüntüle 1353264
Yani x264 kayıdında bu fps'ler mükemmel bence. Ekran kartı kodlayıcısı olmadan.

Tamamdır hocam.

Şöyle bir video daha çektim evet işlemciye sağlam vuruyor bu ayarlarda ama altından kalktı gibi görünüyor. Yine leş bağlantı yüzünden düzgün bir kayıt olmadı ama sanırım kullanım değerleri ve FPS az çok fikir verecektir sana. 3300X'i daha detaylı görmüş oldun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şöyle bir video daha çektim evet işlemciye sağlam vuruyor bu ayarlarda ama altından kalktı gibi görünüyor. Yine leş bağlantı yüzünden düzgün bir kayıt olmadı ama sanırım kullanım değerleri ve FPS az çok fikir verecektir sana. 3300X'i daha detaylı görmüş oldun.

Aynen hocam yeter bu. İşte bendeki 3200G de olunca altından kalkamıyor. Az çok fikir sahibi oldum çok teşekkürler.

Geri
Yukarı