Ryzen 5 2600 RX570 sistem FPS düşüşü

Arday77

Hectopat
Merhaba 2 gün önce bir ekran kartı sürümü yükselteyim dedim yükselttikten sonra AMD software de kuruldu tabii onun peşinden oyunlarda FPS düşüklüğü yaşamaya başladım. Bilgisayarı sıfırladım yeniden kurdum her şeyi eski grafik sürücüsü kurdum ona rağmen FPS kaybım bir türlü düzelmedi. Bilgisayarım da her oyunu Ultra da açarım ama FIFA da bile 75 FPS sabitlemişken 70-72'lere iniyor ve anlık donmalar yaşıyorum.

Ryzen 5 2600.
RX570.
Ne yapmam lazım artık fıttırmak üzereyim?

Yeni sürücüyü DDU ile kaldırın, yerine eskisini indirmeyi deneyin.

Kullanım ölçümleri bu yönde.Sıcaklık 70 e ulaşmıyor bile
1629133800804.png

Eski sürüme döndüm fakat anlık fps düşüşleri halen devam ediyor.Amdnin programında ne gibi ayarlar yapmam gerekiyor

Son düzenleme:
Kullanım ölçümleri bu yönde.Sıcaklık 70 e ulaşmıyor bile
Eki Görüntüle 1139997
Eski sürüme döndüm fakat anlık fps düşüşleri halen devam ediyor.Amdnin programında ne gibi ayarlar yapmam gerekiyor
Konuyu tekrar dile getiriyorum ancak uzun zamandır ben de aynı sorunu yaşıyorum. Çözümü bulmuş muydunuz?

Konuyu tekrar dile getiriyorum ancak uzun zamandır ben de aynı sorunu yaşıyorum. Çözümü bulmuş muydunuz?
Valla dostum sistemimi yeniledim fifa da sisteminin de stabil çalışması lazım.Ryzen 5 5600 RX 6600 Sistem ile şu an yüksek grafiklerde sabit fps oynuyorum.Sorunu nasıl çözebilirsin dersen klasik sürücüler derim.Sürücülerini amd ise tavsiye edilen sürümü yükle whql yazan

Yeni konular

Geri
Yukarı