Ryzen 5 2600 sıvı soğutma almaya değer mi?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi günler elimde Ryzen 5 2600 sıvı soğutucu almak istiyorum ancak elimde şu anlık küle tipi soğutucu var, sizce sıvı soğutma almaya değer mi? Cyperpunk 2077 bütçe kalmıyor bu sefer de önerilerinizi bekliyorum.

Not: Normal kullanım için şu anlık bütçem 500 TL ve almak istediğim soğutucu.
Cooler Master Masterliquid Lite 240

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır değmez, stok soğutucunuz yetersiz mi geliyor? 2600 için yeterli aslında ama 200 liralık bir soğutucu da fazlasıyla iş görecektir. Ayrıca o modelde ses sorunu var.

İyi günler elimde Ryzen 5 2600 sıvı soğutucu almak istiyorum ancak elimde şu anlık küle tipi soğutucu var, sizce sıvı soğutma almaya değer mi? Cyperpunk 2077 bütçe kalmıyor bu sefer de önerilerinizi bekliyorum.

Not: Normal kullanım için şu anlık bütçem 500 TL ve almak istediğim soğutucu.
Cooler Master Masterliquid Lite 240

Stok olarak kullanıyorsanız gereksiz hocam.

Ben almayı düşünüyorum açıkçası, ama almak istediğimden alacağım gerektiğinden değil, şuana kadar sistemimle hiç ısınma sorunu yaşamadım.

Hayır değmez, stok soğutucunuz yetersiz mi geliyor? 2600 için yeterli aslında ama 200 liralık bir soğutucu da fazlasıyla iş görecektir. Ayrıca o modelde ses sorunu var.

Strees testinde Max 77 çıktı oyunda 70 bilene görmüyor ançak sıvı soğutucu alırsak ısıda ne kadar bir fark olur pekiya.

Gayet iyi değerler. Sıvı soğutucu almanıza gerek yok. Alacaksanız da başka modellere yönelin.

Hocam 77 gayet iyi bir değer, performans düşüşüne sebep olmaz o sıcaklık. Soğutucu almanız gereksiz olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
15-20 derece daha soğuk olsa da fps aynı.

Bende Arctic Freezer 34 var maksimum gördüğüm 58'di galiba üstünü gördüğümü hatırlamıyorum ama ben de biraz keyfi aldım stok fena değil aslında belki macun değiştirirseniz yeterli olabilir. Stok varken Aida64'de 87 gördü ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı