Ryzen 5 2600 ve GTX 1660 Sistem Toplama

Şu sisteme bakın derim. Oldukça çok sattı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartını özelleştirerek Nvidia'yı seçebilirsin.
Kendim toplamak istiyorum. Teşekkür ederim yinede.

Arkadaşlar sistemi şimdi sipariş edeceğim yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Oyunlara ilgili fps gibi şeyleri sormak istersen oynadığım oyunlar üzerinden her türlü yardımıcı olabilirim. Saygılar
Forza Horizon 4 oynuyorsanız Ultra 1080p ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz?

Kendim toplamak istiyorum. Teşekkür ederim yinede.

Arkadaşlar sistemi şimdi sipariş edeceğim yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Forza Horizon 4 oynuyorsanız Ultra 1080p ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz?
Forza Horizon 4 oynamıyorum fakat Rainbow six de orta düşük ayarlar karışık ortalama 125 FPS CS GO'da en düşük ayarlarda +300 FPS PUBG'de ise orta ayarlarda 90-110 FPS ETS 2'de (online) kalabalık yerlerde bile (150 kişi civarı) en düşükte 50 FPS görmüştüm Fortnite vb gibi bu tarz oyunlarda ortalama 140 alıyorum orta düşük grafik ayarlarında ve sistem ısı seviyesi olarak hiç tedirgin etmedi gayet rahat drop yemeden oynayabiliyorum. Sistemin hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı