Ryzen 5 2600 ve RX 480 sistem kasma sorunu

PvebnizoN

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba. Sistemim:
  • AMD 2600 işlemci
  • RAM 8x2 16 GB Corsair 3000MHz
  • Anakart ASUS TUF X470
  • Samsung 860 Evo 500GB
  • RX480 8 GB OC Sapphire
Sistemim bunlardan oluşuyor. Apex Legend kasıyor, PUBG de kasıyor. Sebep ne çözemedim, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverlarının güncel olduğundan emin ol . Ekran kartının performans seçeneklerinin açık olduğundan emin ol . Bios güncel olsun . Dışında yazılımsal bir hata olabileceğini sanmıyorum .

Driverlarının güncel olduğundan emin ol . Ekran kartının performans seçeneklerinin açık olduğundan emin ol . Bios güncel olsun . Dışında yazılımsal bir hata olabileceğini sanmıyorum .
driverlarım hepsi güncel ekran kaatı filan ama bu sistemi kurarken eski sitemimdeki windows nasıl olduysa acıtı o şekilde devam ettim acaba sorun windows tamı diye düşünüyorum

Bilgisayar üzerinde yüklü olan gerekli programların sağlıklı çalışması için temiz bir windows kurulumu yapmanı öneririm . Açıkçası bende 1 hafta önce windows 10 kurulu bir ssd ile bir sistem kurdum fakat sorun yaşamadım . (Pubg veya Apex Legends oynamıyorum . ) . Ama sana önerim temiz bir windows kurulumu yapman olacak .

driverlarım hepsi güncel ekran kaatı filan ama bu sistemi kurarken eski sitemimdeki windows nasıl olduysa acıtı o şekilde devam ettim acaba sorun windows tamı diye düşünüyorum

Sistemi topladıktan sonra format atmanız gerekiyor çünkü yeni anakart yeni işlemci takıyorsunuz önceki windowsla bu tarz sorunlar yaşanabilir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı