Ryzen 5 2600 ve RX590 sistem tavsiyesi

Faruk Fırat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu kombinle güzel bir sistem toplamak istiyorum arkadaşıma. 16GB RAM istiyor, linkteki sistemi beğendim.
Bu sisteme uygun 27 inc Freesync monitör tavsiyesi olan var mı? 75Hz olabilir, e-spor oyunlarını seven birisi değil.
İdarelik kullanabileceği klavye, mouse, kulaklık tavsiyesi verirseniz sevinirim.
Bu sistemin eksileri artıları ne olur?
Bu fiyata daha iyisi yapılabilir mi?
Kasa için ayrılan bütçe 5000-5500 monitör için 1000-1600 ekipman için 500.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kombinle güzel bir sistem toplamak istiyorum arkadaşıma. 16GB RAM istiyor, linkteki sistemi beğendim.
Bu sisteme uygun 27 inc Freesync monitör tavsiyesi olan var mı? 75Hz olabilir, e-spor oyunlarını seven birisi değil.
İdarelik kullanabileceği klavye, mouse, kulaklık tavsiyesi verirseniz sevinirim.
Kasa kalitesiz ve ekran kartı olarak GTX 1660, GTX 1660 Ti tercih etmelisin.

Dosya Ekleri

• 5000-5500.png
    5000-5500.png
    59,7 KB · Görüntüleme: 57

Kasa kalitesiz ve ekran kartı olarak GTX 1660, GTX 1660 Ti tercih etmelisin.

RX590 GTX1660 dan daha performanslı ve 8gb.
1660TI ondan daha iyi o konuda haklısınız.
Aralarında 600-700tl civarı fark var markadan markaya değişiyor.
Güç kaynağını bi tık daha yüksek düşünüyorum.
Gösterdiğiniz kasa pek yakışıklı değil içine neler koyucaz biraz kendisini göstermesi gerekiyor.
480GB yetersiz kalabilir o sebepten ötürü ssd250 hdd1tb yapmak istedim kullanıcı single player oyunları seven birisi yarın bir gün depolama alanı yetmeyince pişman olmasını istemem.

Şu sayfaya bi göz atın.
Aşağı inin biraz, oyun testlerine bakın. Genel anlamda GTX 1660 daha iyi.
RX590 GTX1660 dan daha performanslı ve 8gb.
1660TI ondan daha iyi o konuda haklısınız.
Aralarında 600-700tl civarı fark var markadan markaya değişiyor.
Güç kaynağını bi tık daha yüksek düşünüyorum.
Gösterdiğiniz kasa pek yakışıklı değil içine neler koyucaz biraz kendisini göstermesi gerekiyor.
480GB yetersiz kalabilir o sebepten ötürü ssd250 hdd1tb yapmak istedim kullanıcı single player oyunları seven birisi yarın bir gün depolama alanı yetmeyince pişman olmasını istemem.
Kasa olarak kendiniz seçebilirsiniz ama kendi atdığınız sistemdeki Power Boost beş para etmez. Sırf görünüşü, tasarımı iyi diye gidip kalitesiz bir ürün almak istiyorsanız kendiniz bilirsiniz.

Toplam 5553 lira:

Hocam Kendi sistemimde ki AOC'u tavsiye derim. Tek sorunum ilk aldığım monitörde death pixel vardı. 1 ayda yenisini gönderdi Vatan tek problemim oydu.
Aoc 24g2460vq6 24lüğü bu 27liğinide alabilirsin. Ben çok memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı