Ryzen 5 2600 ve Sapphire RX580 Nitro+ için Termal Macun Önerisi

BerkCep

Decapat
Daha fazla  
Belirttiğim sistemde, kutudan çıktıkları halde oyunlarda performans sıkıntısı yaşamıyorum. Ancak sıcaklık değerleri biraz yüksek gibi, günde 2-3 saat arası BF1 oynuyorum ve termal değerlerim; GPU 75-77 arasında sabitleniyor, CPU ise 63-67 derece arasında gidiyor. Bilgisayar odamı ısıtıyor adeta, WC’ye falan gitmek için odadan çıktığımda soğuk bir yere gelmiş gibi hissediyorum. Ev 22-23 derece sabit, benim odam 25'leri görüyor sanırım. Her neyse benim sormak istediğim şey, Thermal Grizzly Krynaout’un çok başarılı olduğunu okudum. Kullandığım parçalardaki stock macunlardan iyidir herhalde. Ne kadar bir değişim söz konusu olur sizce bu değerler göze alındığında?

Bence normal değerler. V-SYNC'i açmayı unutmayın. Böylece ekran kartınız gereksiz kare işleyerek ısınmaz.
Not: Termal macun işlemi ekran kartınızın garantisini götürür.

Bence normal değerler. V-SYNC'i açmayı unutmayın. Böylece ekran kartınız gereksiz kare işleyerek ısınmaz.
Not: Termal macun işlemi ekran kartınızın garantisini götürür.

Sıcaklıklar normal evet, benim merak ettiğim bu macun sayesinde aşağı çekip çekemeyeceğimdi. Ve ne kadar etkili olacağını öğrenmek istemiştim.. freesync kullanıyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı