Ryzen 5 2600X için termal macun önerisi

Hiç denedin mi?
Meraken soruyorum.
Denedim ikisinide. MX4 2 sene kullandım, Maxtor aldım Maxtor 6. ayını doldurunca ısınmaya başladı, açtım baktım GPU tarafı kurumuş, CPU tarafı tereyağı olmuştu. MX4 2 sene sonra kuruyor ve asla yağ falan olmuyor. Madem aynı performans MX4 alsın.
Maxtor 6. ayını böyle doldurunca 2Gr almıştım 1Gr kalanı çöpe attım MX4 alıp sıktım 1 ay falan oldu performansı aynı memnunum.

Hocam teşşekür ediyorum önerileriniz için MX-4"den bir sıkıntı çıkmaz değil mi onu almayı düşünüyorum
Yes, paran var ise MX5 falan üst modellerine bakabilirsin. Sürme olayı da kasmana gerek yok, peçete ile sil daha sonra kolonyağı ile tamamen temizle kurula, macunu sık var ise çubukla falan yoksa parmağınla yay soğutucuyu tak, geri bu kadar.

Yes, paran var ise MX5 falan üst modellerine bakabilirsin. Sürme olayı da kasmana gerek yok, peçete ile sil daha sonra kolonyağı ile tamamen temizle kurula, macunu sık var ise çubukla falan yoksa parmağınla yay soğutucuyu tak, geri bu kadar.
Hocam X şeklinde vs. sürsem daha iyi mi götürür ilk defa süreceğimde termal macun.

Geri
Yukarı