Ryzen 5 2600X overclock yapma

Dostum eğer OC yapmazsan, ideal işlemci sıcaklığı boştayken 35-50 derece, yük altındayken ise 60-85 derece aralığındadır. Hiç gerek yok masraf yapmana eğer yok kafaya koydum diyorsan 200 TL'den aşağı fan soğutucu kullanmadım. O yüzden performanslarını bilmiyorum ama Dark ve Snowman 6 gibi ürünler randıman verir. Fiyatları 200 TL.

OC yapmaya ihtiyacım var çünkü donanımım yüksek olmasına rağmen adam akıllı FPS'lere çıkamıyorum. Çatışmalarda FPS farkından geride kalıyorum rakiplerimden. 200 TL gibi bir fiyata sıcaklık derdi biter ve FPS'ini gözle görülür şekilde net arttırırsın diyorsan alma taraftarıyım.

OC yapmaya ihtiyacım var çünkü donanımım yüksek olmasına rağmen adam akıllı FPS'lere çıkamıyorum. Çatışmalarda FPS farkından geride kalıyorum rakiplerimden. 200 TL gibi bir fiyata sıcaklık derdi biter ve FPS'ini gözle görülür şekilde net arttırırsın diyorsan alma taraftarıyım.
Sıcaklıkta 10-15 fark olur snowman 6 da. Yaptığın OC sağlıklı voltaj degerlerinde olursa 5-10 FPS articak. Denemeden tam sonuç almak imkansiz fakat internette after before Videolari bulabilirsin.
Sıcaklıkta 10-15 fark olur snowman 6 da. Yaptığın OC sağlıklı voltaj degerlerinde olursa 5-10 FPS articak. Denemeden tam sonuç almak imkansiz fakat internette after before Videolari bulabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı