Ryzen 5 2600X + RX 570 sistem PES 2021 95 derece

BaranTolunay

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar herkese. PES 2021 oynamak istemiştim ve sıcaklık değerlerim bu. Stok soğutucu ile kullanıyorum ve kullandığım kasa 2005'ten kalma falan hava akışı yok gibi. Sizce ne yapmam lazım? 95 dereceler endişelenmem gereken rakamlar mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (25).png
    Ekran Görüntüsü (25).png
    154,8 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar herkese. PES 2021 oynamak istemiştim ve sıcaklık değerlerim bu. Stok soğutucu ile kullanıyorum ve kullandığım kasa 2005'ten kalma falan hava akışı yok gibi. Sizce ne yapmam lazım? 95 dereceler endişelenmem gereken rakamlar mı?

Hocam 95 diyorsunuz 90 da su kayıyor aşırı ciddi rakam kasayı hemen değiştirin hemen!

önerebileceğiniz ucuz bir kasa varmı peki ? ve 3 ay bu şekilde devam etsem parçalar zarar görürmü? çok fazla anlamıyorum bilgisayardan maruz görün
hocam bu şekilde 3 ay çok zor bi gün ansızın güzelim rx570 yanar siz 500 lira yerine 3000 tl den olursunuz kasanın kapağı varsa açın onun dışında bir an önce yeni bir kasa bulun bulamazsanız kasasız da kullanabilirisiniz ama biraz zor siz en iyisi yeni kasa alın bütceyi 500 yapıp MSI Mag Forge 100m Temperli Cam Mid Tower Atx Bilgisayar Kasası Fiyatı, Yorumları - Trendyol şunu alabilirsiniz

önerebileceğiniz ucuz bir kasa varmı peki ? ve 3 ay bu şekilde devam etsem parçalar zarar görürmü? çok fazla anlamıyorum bilgisayardan maruz görün
Ne kadar bütçeniz var.
Siz sistemi öyle kullandıkça performansını düşürüp ömrünü kısaltıyorsunuz.

Sıkıntı kasadan değil, termal macun ve tozdan kaynaklanıyor, lütfen kasa değiştirmeden önce termal macunu değiştirmeyi ve tozu silmeyi deneyiniz. 95 derece aşırı yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı