Ryzen 5 2600X ve GTX 1660Ti Sistem Toplama

1660 Tİ lar da kendi arasında ayrılıyor zaten Rog Strix iyi olmasının nedeni çok iyi soğutmaya sahip olması ve malum herkes oyun oynarken 1 saat oynayıp kapatmıyor ısınmaması bizim için daha önemli o yüzden en iyisi Rog Strix diyorum.2060 ta çok pahalıya geliyor diğer parçalardan kısmak gerekiyor bu sefer de sistem çok kötü oluyor.
Dostum soğutma konusunda gaklısın ama ben inno3d twin aldım günlerce aralıksız bf V pubg apex dota ayarları bassamda kapanma ısıdan dolayı yorulma yada kapanma yaşamadım zamanında ki bende kaçırdım 2000lira cıvalarında 2060 ventus vardı vatan vergi indiriminde

Unuttum maks ısı 67 gördüm bu zaman kadar

Dostum soğutma konusunda gaklısın ama ben inno3d twin aldım günlerce aralıksız bf V pubg apex dota ayarları bassamda kapanma ısıdan dolayı yorulma yada kapanma yaşamadım zamanında ki bende kaçırdım 2000lira cıvalarında 2060 ventus vardı vatan vergi indiriminde

Unuttum maks ısı 67 gördüm bu zaman kadar
Valla 2000 lira civarında 2060 görsem hiç ısınır falan demem direk alırım çünkü ısınsa bile en fazla olacağı ısı değeri 75 hatta özel termal macunlar falan sürersek 65 falan görürüz en yüksek büyük ihtimalle.Ha bir de benim biraz takıntım var alacağım sistemin sorunsuz mükemmel olmasını istiyorum çünkü bir daha sistem almayacağım bir kere alıyorum 10 sene gitsin istiyorum :) Tabi yine yükseltme falan illa ki olur. Derece olarak takıntım da sürekli oyun oynayan biriyim aralıklı 14-15 saat bilgisayar başındayım genellikle o yüzden işlemci falan ısınmasın istiyorum hani 75 falan olsa sinirlerim bozulur tarzında :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı