Ryzen 5 2600X ve RX 5700 sistem SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION mavi ekran hatası

ROEXX

Hectopat
Dump dosyası:
Ekran kartı sürücümü de aşağıda paylaştım...

@MayCrasH
Hocam siz yardımcı olmuştunuz öncekinde, son gelen güncellemeyi denedim olmayınca yine DDU ile silip 19.2.1'e döndüm fakat sonuç ortada :/
@Murat5038

Dosya Ekleri

• Driver.png
    Driver.png
    2,2 KB · Görüntüleme: 33
RyzenMaster kaldırın. İlk konu açtığında da yazmıştım kullanmayın. BIOS default yapın.
Windows güncellemelerini yaptın mı?
Virüslü bir şey yüklemedin heralde? Sürücülerini güncelledin mi?
BIOS'ta değiştirdiğim tek ayar ramlerimin hızı defaulta çektiğimde 2100 mHz'te çalışacak düşürmeli miyim? Windows gücellemelerim bitmemiş şu an yapıyorum. Sürücülerim derken emin değilim açıkçası hepsi benim bildiğim kadar mı değil mi 😓 Hangilerini indirmem gerekiyor?
Ryzen Master yok bu arada bilgisayarımda indirmemiştim zaten siz tekrar yazınca şaşırıp kontrol ettim yok.

Son düzenleme:
BIOS'ta değiştirdiğim tek ayar ramlerimin hızı defaulta çektiğimde 2100 mHz'te çalışacak düşürmeli miyim?
Evet default ayara alacaksın BIOS'u.

Sürücülerim derken emin değilim açıkçası hepsi benim bildiğim kadar mı değil mi 😓 Hangilerini indirmem gerekiyor?
İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşın.

Ryzen Master yok bu arada bilgisayarımda indirmemiştim zaten siz tekrar yazınca şaşırıp kontrol ettim yok.
Dosyada var gözüküyor. Tekrar alırsanız görüntü alıp atarım resmini.[/QUOTE]

Son düzenleme:
Mavi ekran almak daha iyi mi etkiliyor seni? Bu şekilde kullanacaksan devam etmeyelim o zaman?
Bunu da her format sonrası yükleyin. Yüklememişsiniz monitör sürücüsünü.

Güncel sisteme SATA 2 diskler takmak da değişik bir akıl.
Usta sen yardım ediyorsun diye insanlarla burada hakaretvari konuşmak zorunda mısın? Param yetmedi SATA 2 takmak zorunda kaldım. SSD almak gerektiğine aklım yetti de param yetmedi yani çok da değişik bir akıl değil. Teşekkür ederim her şey için servis servis dolaşırım bir sorun olduğunda artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı