Ryzen 5 2600X ve RX 5700 sistem SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION mavi ekran hatası

ROEXX

Hectopat
Dump dosyası:
Ekran kartı sürücümü de aşağıda paylaştım...

@MayCrasH
Hocam siz yardımcı olmuştunuz öncekinde, son gelen güncellemeyi denedim olmayınca yine DDU ile silip 19.2.1'e döndüm fakat sonuç ortada :/
@Murat5038

Dosya Ekleri

• Driver.png
    Driver.png
    2,2 KB · Görüntüleme: 33
Dump dosyası:
Ekran kartı sürücümü de aşağıda paylaştım...

@MayCrasH
Hocam siz yardımcı olmuştunuz öncekinde, son gelen güncellemeyi denedim olmayınca yine DDU ile silip 19.2.1'e döndüm fakat sonuç ortada :/
@Murat5038
O Error Windows bir veya birden fazla islemi yerine getiremeyince oluyor. Buna sorun cikaran bir suru faktorler olabilir. Ilk sorularim sunlar ;
1. RAM overclock yaptiniz mi?
2. En son cikan 20.4.2 surucusunu denediniz mi DDU ile suanki kullandiginizi silip?
3. RAM disinda herhangi bir parcayi overclock yaptiniz mi?
4. Kullandiginiz bir Anti-Virus programi var midir?

O Error Windows bir veya birden fazla islemi yerine getiremeyince oluyor. Buna sorun cikaran bir suru faktorler olabilir. Ilk sorularim sunlar ;
1. RAM overclock yaptiniz mi?
2. En son cikan 20.4.2 surucusunu denediniz mi DDU ile suanki kullandiginizi silip?
3. RAM disinda herhangi bir parcayi overclock yaptiniz mi?
4. Kullandiginiz bir Anti-Virus programi var midir?
Herhangi bir parçada overclock yapmadım sadece Ramlerimin 2800 mHz'de çalışması için bios'tan ayarımı yaptım ama bu da OC olarak sayılmıyor sanırım...
20.4.2'yi de denedim evet...Onda da hata aldım.
Anti-virus programı kullanmıyorum.
Bir client üzerinden 2 kez exe çalıştırıyorum şu an mevcut oynadığım oyunda bunla alakalı olabilir mi peki bahsettiğiniz durum?-Ki zannetmiyorum çünkü benimle birlikte oynayan 3 arkadaşım daha aynı şekilde oyuna girerken hiç bu tarz hatalar almıyor..

BIOS güncel değil gözüküyor güncelleyin.

Battle net oynarken almışsın. Ryzen Master aracını kullanma kaldır. Ağ sürücünü güncelle.
İnsider windows sürümü kullanıyorsun hatalar alman normal.

BIOS güncel değil gözüküyor güncelleyin.

Battle net oynarken almışsın. Ryzen Master aracını kullanma kaldır. Ağ sürücünü güncelle.
İnsider windows sürümü kullanıyorsun hatalar alman normal.
Battlenet clienti açıktı sadece, bios güncellemiştim ama tekrar güncelleyeceğim, Insider windows sürümünden kastın anahtar girmedim henüz o mu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı