Ryzen 5 2600X ve RX 590 sistem toplama

2700X oyun için fazla kalıyor oyun için tasarlanmamış işlemci. Eğer 2070 gibi güçlü kart alacaksanız 2600X zayıf kalabilir.
İntel tarafından 9600K daha mantıklı seçim olacaktır fakat işlemci ve anakartı pahalı ek olarak soğutucu gerekiyor.
Önceden atmıştım birisine bu sistem için ona benzer olabilir.
Fiyatlar güncel değil.
Yanıtın için teşekkürler ama İntel toplamayı düşünmüyorum Ryzen 7 2700X uygun değil ise oyun hangi işlemciyi tercih etmeliyim ?
Sistemi mi şu şekilde güncelledim SSD eklemesi de yapacağım onun dışında bir eksik veya yanlış var mı tavsiyelerinizi bekliyorum...

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    79,6 KB · Görüntüleme: 50
Yanıtın için teşekkürler ama İntel toplamayı düşünmüyorum Ryzen 7 2700X uygun değil ise oyun hangi işlemciyi tercih etmeliyim ?
Sistemi mi şu şekilde güncelledim SSD eklemesi de yapacağım onun dışında bir eksik veya yanlış var mı tavsiyelerinizi bekliyorum...
2700x alacak bütçeniz varsa 2700x alın oyunlarda çok uzun süre problem yaşamadan rahatça oynarsınız.O olmazsa 2700 o olmazsa 2600x’e inersiniz.Bunların hepsinin oyun performansı yeterince yüksektir.

Dostum rx590 icin ryzen 5 2600x bicilmis kaftandir ama 2070 alicam falan diyosun r7 2700x alabilirsin 2070 r7 2700x kendi sistemim benimde

Dostum rx590 icin ryzen 5 2600x bicilmis kaftandir ama 2070 alicam falan diyosun r7 2700x alabilirsin 2070 r7 2700x kendi sistemim benimde
Anlıyorum böyle söyleyince birden kendimi maddi olarak zorlamama gerek olmadığını hissettim bu iki bileşen beni pupg gibi oyunlarda yüksek seviyelerde taşıyabilir mi acaba ?
Yada gerekirse 5 2600X e kendimi zorlayıp GTX 2700X Armor alabilirim.

Anlıyorum böyle söyleyince birden kendimi maddi olarak zorlamama gerek olmadığını hissettim bu iki bileşen beni pupg gibi oyunlarda yüksek seviyelerde taşıyabilir mi acaba ?
Yada gerekirse 5 2600X e kendimi zorlayıp GTX 2700X Armor alabilirim.
Hiç gerek yok bekleme imkanın varsa RTX 2060 bekle derim daha ucuz ve yüksek performanslı bir kart. Tabi satışa çıkması Şubat'ı bulur diye düşünüyorum. 350 dolar etiketi olcak fiyatı.

Hiç gerek yok bekleme imkanın varsa RTX 2060 bekle derim daha ucuz ve yüksek performanslı bir kart. Tabi satışa çıkması Şubat'ı bulur diye düşünüyorum. 350 dolar etiketi olcak fiyatı.
Anlıyorum peki hocam emin miyiz bu kadar uygun fiyata çıkacağına ve kalite değeri GTX 2700X e yaklaşır mı ? Son olarak işlemcim ne olmalı sence acaba ?

Anlıyorum peki hocam emin miyiz bu kadar uygun fiyata çıkacağına ve kalite değeri GTX 2700X e yaklaşır mı ? Son olarak işlemcim ne olmalı sence acaba ?

GTX 2700X diye bir kart yok hocam.RTX 2070 var, GTX 1070 ve 1070Ti var.Bir de işlemci olarak Ryzen 7 2700x var.Siz bütçe belirtin biz yardımcı olalım.

GTX 2700X diye bir kart yok hocam.RTX 2070 var, GTX 1070 ve 1070Ti var.Bir de işlemci olarak Ryzen 7 2700x var.Siz bütçe belirtin biz yardımcı olalım.

Kusura bakma tecrübesiz olduğum için isim kargaşası yaşamışım yeni bir soru şeklinde konu açtım zahmet olmazsa oradan yardımcı olabilirsen minnettar olacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı