Ryzen 5 3000 serisinde GTA V'te FPS düşmesi var mı?

Önceden aldığım ekran görüntüsünü buldum.
Ayarlar ve 25 dk oyun sonucu;
1231343214.jpeg
1354363465.jpeg
32523415435.jpeg
Aşırı yağmur yağmasına rağmen FPS değerli böyle. Nedense gece olunca veya yağmur yağınca FPS yükseliyor veya aynı kalıyor. Aşırı güneşli günden daha iyi. :D

Önceden aldığım ekran görüntüsünü buldum.
Ayarlar ve 25 dk oyun sonucu;
Eki Görüntüle 428945
Eki Görüntüle 428946
Eki Görüntüle 428947
Aşırı yağmur yağmasına rağmen FPS değerli böyle. Nedense gece olunca veya yağmur yağınca FPS yükseliyor veya aynı kalıyor. Aşırı güneşli günden daha iyi. :D
Ramleriniz ve anakart çok iyi özellikle ramler çünkü ryzenler ramdan çok güç alıyor. D.o.c.p profilini açtınız mı yoksa otomatik olarak 3200 mhz görüyor mu anakart?

Ramleriniz ve anakart çok iyi özellikle ramler çünkü ryzenler ramdan çok güç alıyor. D.o.c.p profilini açtınız mı yoksa otomatik olarak 3200 mhz görüyor mu anakart?
Anakart ve RAM'lere gereğinden fazla para verdim çünkü ileride işlemcimi yükseltirsem sorun çıkarmasın diye. RAM'ler O.C ile 5533 MHz'ye çıkarbiliyor. İhtiyacım olduğunda O.C yapacağım. Ryzen işlemcileri RAM çok etkilediği için özellikle aldım. İşlemci en fazla 2933 MHz desteklediği için o hızda çalıştırıyorum.

Anakart ve RAM'lere gereğinden fazla para verdim çünkü ileride işlemcimi yükseltirsem sorun çıkarmasın diye. RAM'ler O.C ile 5533 MHz'ye çıkarbiliyor. İhtiyacım olduğunda O.C yapacağım. Ryzen işlemcileri RAM çok etkilediği için özellikle aldım. İşlemci en fazla 2933 MHz desteklediği için o hızda çalıştırıyorum.
Hayır en fazla değil en az 2933 destekliyor. Gönül rahatlığıyla arttırabilirsiniz 😊😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı