Ryzen 5 3400G ekran kartı seçimi

Bütçe
7
ASUS'un AMD tarafında sorunlar var. Ama bu fiyata bu sistem alınmaz. 2060'lı sistem topladım yakın fiyata, bunda 1660S var.

ASUS'un AMD tarafında sorunlar var. Ama bu fiyata bu sistem alınmaz. 2060'lı sistem topladım yakın fiyata, bunda 1660S var.

Bir ricam olacak zahmet olmazsa yani sinerjiden 7K aşmayacak şekilde toplayabilir misiniz? Vede SSD 120 GB olsun 1 TB WD HDD koyarsanız güzel olur bir de kasayı fan ile donatmak istiyorum yani mesela önde 2 adet var ise üste 2 bir de egzoz istiyorum siz demek istediğimi anladınız yapar mısınız acaba? Rica etsem.

Ve en kötü olmazsa bunu toplayacağım. Yorumunuzu merak ediyorum RAM değiştireceğim sadece sistemde.
LAST KESİN.png
RAM DE BU.png

Son düzenleme:
Siz istediğiniz parçaları biliyorsunuz zaten. Şimdi dersim başlıyor, o yüzden ben bakamıyorum. Benim Sinrejiden attığım sistem üzerinde değiştirmeler yaparak son şeklini verebilirsiniz.

SSD WD Green 120 GB olabilir mesela, fiyatı da düşürmek için işlemciden kısabilirsiniz.

Geri
Yukarı