Ryzen 5 3400G Sistem Oyun Performansı Nasıl Olur?

parol

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Ryzen 3400G, 8x2 3000MHz ile The Forest, Dying Light, Rainbow Six Siege oyunlarını kasmadan oynayabilir miyim? 1920X1080 ama her şey en düşük ayar'da olacak. (60 FPS altına inecekse indirmeme gerek yok.)

Son düzenleme:
Neden 60 FPS altına inecekse oynamana gerek yok? APU sistem bu, 60 FPS üstü çok lüks olur.
Kasacaksa oynamam,oyun kasarken zevk almıyorum ben onun yerine hiç oynamayabilirim. CS GO da +120 FPS veriyor bu oyunlarda da 60 verir herhalde.

Son düzenleme:
60 FPS altına siz kasma mı diyorsunuz? Bazı insanların oyunları 30 FPS oynamak için dua ettiklerini bilmiyorsunuz o zaman.🙂
Hocam kimisi bir oyunu 300 FPS de oynar kimisi 20 de. Benim oyun geçmişim'de Minecraft veya CS GO'da 7 yada 9 FPS i görüp oyundan atılmışlıklarım dolu. Bir oyunu 20 FPS de oynayacağıma oynamam o oyunu. Standartlarımı düşürürüm başka oyunu 60 FPS de rahat oynarım. Siz neden oraya takıldınız ki ? :D

Hocam kimisi bir oyunu 300 FPS de oynar kimisi 20 de. Benim oyun geçmişim'de Minecraft veya CS GO'da 7 yada 9 FPS i görüp oyundan atılmışlıklarım dolu. Bir oyunu 30 FPS de oynayacağıma oynamam o oyunu. Standartlarımı düşürürüm başka oyunu 60 FPS de rahat oynarım. Siz neden oraya takıldınız ki ? :D
CS:GO 7 FPS'mi? Ben o değeri bile görmedim. Vatan haini! 155'i ararım (!)

Geri
Yukarı