Ryzen 5 3400G sistem toplama

450£ civarında. Ekran kartlı sistem ya da ekran kartsız sistem, ihtiyacınıza kalmış. Son 5 yıldır gerek işte gerekse evde ekran kartsız sistem kullanıyorum. Daha bir gün ihtiyaç duymadım. Dolayısıyla kimin kimi geçtiği çok da umursadığım bir durum değil. Ha bu arada oyun açısından bakarsak, bana göre sinemada 25 kuruş maliyeti olan mısıra 10 tl vermek ne kadar saçma ise 5-10 fps fazla alacağım diye ekran kartına binlerce lira vermek de o kadar saçma.

450£ civarında. Ekran kartlı sistem ya da ekran kartsız sistem, ihtiyacınıza kalmış. Son 5 yıldır gerek işte gerekse evde ekran kartsız sistem kullanıyorum. Daha bir gün ihtiyaç duymadım. Dolayısıyla kimin kimi geçtiği çok da umursadığım bir durum değil. Ha bu arada oyun açısından bakarsak, bana göre sinemada 25 kuruş maliyeti olan mısıra 10 TL vermek ne kadar saçma ise 5-10 FPS fazla alacağım diye ekran kartına binlerce lira vermek de o kadar saçma.

Siz bilirsiniz ben önerdim. İşlemciye daha çok yük biniyor. Yeni oyunlarda kasar. Bir hayli ısınır. Yeni bir fan almak zorunda kalırsınız. Aynı anda 2 işi yaptığı için ömrü daha da kısalır. Ayrıca ekran kartıyla 5 10 değil bayağı bir fark var. Aşağıya fotoğrafı bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-14-22-21-00-880_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2020-06-14-22-21-00-880_com.google.android.youtube.jpg
    206,9 KB · Görüntüleme: 53

Geri
Yukarı