Ryzen 5 3500 sisteme GTX 1050 Ti takmak

bsypm

Decapat
Merhabalar. Bende Ryzen 5 3500, A320M S2H, R7 240 ve kasa olarak: EVEREST RAMPAGE GLORY G01 GAMİNG 420W USB 3.0 MidT ATX TAM PENCERELİ SİYAH KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu var. Ben bu sisteme GTX 1050 Ti alacağım. Bir ayarlama yapmam gerekir mi veya PSU yeter mi? Monitörüm: CASPER 926W 19 inç LCD WİDE GENİŞ EKRAN MONİTÖR TEMİZ Fiyat ve Modelleri | www.ikincielmonitor.net - Monitör ve Yedek Parça VGA girişli diyorlar. 1050 Ti da var mıdır?

Son düzenleme:
1050 Ti için önerilen 300watt. Mevcut PSU yeter ancak 1050 Ti'da VGA çıkışı yok. DVI, HDMI ve DP çıkışı var. HDMI to VGA aktif dönüştürücü almanız gerekiyor. 30 TL civarında fiyatları varç.

Diğer parçaları da sayarsak.

Diğer parçaları da sayarsan AMD Threadripper gibi bir işlemci kullanmıyorsan yeterlidir. NVIDIA bu kart için güç tüketimini 75W olarak belirtmekte ve toplam sistem için önerilen PSU 300W işlemcininde 65W TDP'si var, hadi diğer bileşenlerede benden 50W çıksın ki tüketmezler, 190W güç tüketir. 420W PSU rahatlıka yeter, 650W ile RTX 3060 sistem topluyorlar.

Son düzenleme:
1050 Ti için önerilen 300watt. Mevcut PSU yeter ancak 1050 Ti'da VGA çıkışı yok. DVI, HDMI ve DP çıkışı var. HDMI to VGA aktif dönüştürücü almanız gerekiyor. 30 TL civarında fiyatları varç.

Yüksek watt az ısı az fan sesi demektir 500 wattan aşağı almamasını tercih ederim imkan yoksa idare eder.

Yüksek watt az ısı az fan sesi demektir 500 wattan aşağı almamasını tercih ederim imkan yoksa idare eder.

Dostum koskoca NVIDIA bunun yüksek Watt'ta ısınacağını bilemedi de sen mi bildin? NVIDIA safe olarak 300W diyor burada, yani zaten sorunsuz olarak çalışacağı değer sana veriyor. Adam PSU alacağım demiyor zaten, elimde bu var ve bu ekran kartı için yeterli mi sorusuna cevap arıyor.

Peki önerdiğiniz var mı?
Bu arada PSU icin ekstra guc kablosu falan gerekir mi? Yani benim şu an R7 240 var onunla GTX 1050 Ti'in guc kablolari falan ayni mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı