Ryzen 5 3500U laptopu 2500 TL'ye yaptırmak ne kadar mantıklı?

Çok haklısınız. Bana da 10.000 liralık bilgisayarı 3.000'e satarsın demişlerdi. O zaman yaptırmalı mıyım bunu ?
Bence yaptır 2.5 k şuan o laptopu hayata döndürmek için küçük bir bedel satmasan bile şu şekilde düşün 2.5 k ya ikinci bir laptopun oluyor. Ve özellikleri kötü de değil o kadar gayet güzel bir cihaz.

Bence yaptır 2.5 k şuan o laptopu hayata döndürmek için küçük bir bedel satmasan bile şu şekilde düşün 2.5 k ya ikinci bir laptopun oluyor. Ve özellikleri kötü de değil o kadar gayet güzel bir cihaz.
Satıp 12 Pro Max alacağım hocam.

Keşke nasıl yapacaklarını da sorsaydınız. Değişim dediği, yine aynı 3500U mu takacaklar?
Öyle yaparlar büyük ihtimal. Bana uzun uzun yazdı zaten.

Son düzenleme:
Diğer işlemciyi nereden buluyor ki? İşlemcisi sağlam olup da başka sıkıntısı olan bi laptoptan mı söküyor acaba? Sağlam yapacaksa verilen paraya değer tabi.
Bilmiyorum ama 15 Yıldır bu işi yapıyorlar. 3 Ay garanti de verdi birde yaptığımız cihazlardan hiç şikayet almadık sonradan dediler. Eğer kötü bir şey yapsalar duyardık bilirdik yani. Toplu olarak alıyorlardır illaki.

Bana da bu forumda yaptırma elinde kalır bilgisayar parası alırlar diyenler de vardı.

Hocam sana yazdıkları mesajı buraya atsana çünkü ilk defa böyle birşey duyduk ve merak ettik.

İlk yazdığı mesaj : Sizin cihazın CPU problemli sebebi menteşeler zamanla gerginleşiyor CPU anakartın tam ortasında olduğu için esneyerek zamanla arızaya düşüyor CPU onarımı ve menteşelerin ayarlanması genel bakım 3.000 TL masrafı olur bu onarımda daha önceden söylediğim gibi risk var ama bu işlemi yapmadan da zaten sonuç alamayız - Sonra pazarlık yaptım 2500 Liraya indirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı