Ryzen 5 3600 - 2 çekirdek ile çalışıyor

RRaidyn

Hectopat
Merhaba,
Yeni toplamış olduğum sistemim eksik çekirdek ile çalışıyor. CPU-Z ve Görev yönetici ekran görüntülerini aşağıya bıraktım. Anakartımın BIOS güncellemesi yok, versiyon sadece F1 olarak gözüküyor. Sitesinde bulunan Chipset- Driver bölümünden sürücüyü indirip kurdum. Değişen bir şey olmadı.
NOT: Eski sistemim de kullandığım ve Windows kurulu olan SSD ve HDD'yi formatlamadan sistemi kurdum. Ondan kaynaklı olabilir mi?

1590189285036.png

1590189290364.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunların gitmesinden endişeleniyorsan oyunlarını bir yere yedekle yada SSD biçimlendirmeden tekrar W10 kur sonradan eski W10 dosyalarını disk temizlemeden silebilirsin.

Merhaba,
Yeni toplamış olduğum sistemim eksik çekirdek ile çalışıyor. CPU-Z ve görev yönetici ekran görüntülerini aşağıya bıraktım. Anakartımın BIOS güncellemesi yok, versiyon sadece F1 olarak gözüküyor. Sitesinde bulunan chipset- Driver bölümünden sürücüyü indirip kurdum. Değişen bir şey olmadı.
Not: Eski sistemim de kullandığım ve Windows kurulu olan SSD ve HDD'yi formatlamadan sistemi kurdum. Ondan kaynaklı olabilir mi?

Eki Görüntüle 570924

Eki Görüntüle 570925

Hocam hiiragi familyasından mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı