Ryzen 5 3600 Minecraft'ta 93 derece

Buradan kapatın. Önünüze gelen pencerede Diğer Seçenekler gibi bir seçenek çıkacak. Oraya tıkladıktan sonra açılan pencerede UEFI yazan seçeneğe tıklayın. Bilgisayar kendini yeniden başlatacak ve otomatik olarak BIOS'a girecek.
resim_2020-10-01_142347.png

Şu otomatik voltaj olayını kapat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kasanizin hava sirkilasyonu berbat. Kasayi degistirirseniz sicakliklariniz cok dusecektir. Sogutucunuz neydi?

İşlemci fanımın bozulduğunu duşünmüyorum alalı 2 ay oldu anakarta da iyi oturduğunu düşünüyorum

Rx 580 8 gb ekran kartım var diğer bileşenlerde üstte yazıyor kasam ve işlemcim
Ekran kartınız ısınan bir kart. İşlemci için CPB kapatın. Kasanız zaten bu sistemle kullanılacak en son kasa. Esasen sıcaklıklar için o kasanın değişmesi ilk şart.

Buradan kapatın. Önünüze gelen pencerede Diğer Seçenekler gibi bir seçenek çıkacak. Oraya tıkladıktan sonra açılan pencerede UEFI yazan seçeneğe tıklayın. Bilgisayar kendini yeniden başlatacak ve otomatik olarak BIOS'a girecek.Eki Görüntüle 686978
Bunu da yaptım UEFI seçeneği yok

Kasamın hava akışı çok kötü Venom FC-9270G kasaya sahibim. Del tuşuna basıyorum fakat giremiyorum anlamadım.

Del tuşuna sürekli basıyorum fakat BIOS ile ilgili herhangi bir şey yok.

Hocam benim bildiğim bilgisayarı yeniden başlatıp açılırken Del'e basman lazım ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı