Ryzen 5 3600 + RTX 2060 sistem FIFA 21 değerleri nasıl?

Leonardooo

Hectopat
FIFA 21 oynuyorum ara sıra takılmaları yaşıyorum ve genelde ekran kartı kullanımı işlemci kullanımının altında veya birbirlerine yakın oluyorlar.
Aynı sorunu GTA 5'te de yaşıyorum offline modda grafikleri yükselterek sorunu çözdüm ama Online'de ekran kartı kullanımı %50'ye kadar düşüyor.

Sistemim.
- AMD Ryzen 5 3600.
- ASUS Prime B450M-K
- ASUS Dual RTX 2060 6G EVO.
- Kingston SA2000M8/500G M.2
- Crucial 16 GB Ballistix Sport DDR4 3000MGHZ
- Xigmatek cyclops 4x120mm.
- Xigmatek X-Power 650W 80Plus PSU.
İşlemci soğutucusu olarak T6 Ultra + MX-4 kullanıyorum.

Fifa 21 Darboğaz.png

Oyun içi değerler bunlar.

Sıcaklıklar nasıl?
Darboğaz var mı?

Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 21 oynuyorum ara sıra takılmaları yaşıyorum ve genelde ekran kartı kullanımı işlemci kullanımının altında veya birbirlerine yakın oluyorlar.
Aynı sorunu GTA 5'te de yaşıyorum offline modda grafikleri yükselterek sorunu çözdüm ama Online'de ekran kartı kullanımı %50'ye kadar düşüyor.

Sistemim.
- AMD Ryzen 5 3600.
- ASUS Prime B450M-K
- ASUS Dual RTX 2060 6G EVO.
- Kingston SA2000M8/500G M.2
- Crucial 16 GB Ballistix Sport DDR4 3000MGHZ
- Xigmatek cyclops 4x120mm.
- Xigmatek X-Power 650W 80Plus PSU.
İşlemci soğutucusu olarak T6 Ultra + MX-4 kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1029745

Oyun içi değerler bunlar.

Sıcaklıklar nasıl?
Darboğaz var mı?

Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

Güzel CPU ile GPU eşit gibi.
Bir tane daha RAM ekle daha iyi performans alırsın.

Leonardo sonunda buldum seni ben senle aynı sorunları yaşıyorum bak cidden aynı başka bir forumda karşılaşmıştık senle baya yazdım cevap vermedin. Ben şu an 16 GB RAM'i sattım 2tane 8 aldım yarın gelecek seni bilgilendireceğim düzeldiyse yazacağım aynı sorunu yaşıyoruz.

Leonardo sonunda buldum seni ben senle aynı sorunları yaşıyorum bak cidden aynı başka bir forumda karşılaşmıştık senle baya yazdım cevap vermedin. Ben şu an 16 GB RAM'i sattım 2tane 8 aldım yarın gelecek seni bilgilendireceğim düzeldiyse yazacağım aynı sorunu yaşıyoruz.
Aktif değildim mesajlarını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı