Ryzen 5 3600 RTX 2060 Super sistem nasıl?

Şans meselesi ama cidden anlamadım. RX 5700XT'de yaşadığınız sorunun bir daha yaşamamanız çok olası görünmüyor. Yanlış anlamayın ama attan inip eşeğe binmeye benziyor maalesef yaptığınız.
Kart performans olarak çok iyi biliyorum ama, bir kere canını sıkınca uzak durmaya çalışıyorum o karttan. Şuan ki durumu hakkında bilgim yok, belki sorunları düzeltmişlerdir.

Kart performans olarak çok iyi biliyorum ama, bir kere canını sıkınca uzak durmaya çalışıyorum o karttan. Şuan ki durumu hakkında bilgim yok, belki sorunları düzeltmişlerdir.
Haklısınız bir daha yaşama ihtimaliniz de var. Ama bu paraya bu sistemleri düşebilirsiniz; (3600x yerine 3600 alın bence render yapmayacaksanız)

Evet hocam, 2 defa değiştim en sonunda sistemi komple iade ettim.

Bende oyun bilgisayarımda yaşıyorum 2-3 haftaya NVIDIA'ya alacağım cidden sinirimi bozdu şu olay.
Haklısınız bir daha yaşama ihtimaliniz de var. Ama bu paraya bu sistemleri düşebilirsiniz; (3600X yerine 3600 alın bence render yapmayacaksanız)

Stokta yok hocam ama harbi güzel sistem.

Bende oyun bilgisayarımda yaşıyorum 2-3 haftaya NVIDIA'ya alacağım cidden sinirimi bozdu şu olay.

Stokta yok hocam ama harbi güzel sistem.
Evet dikkat etmemişim kusura bakmayın. Bu sistem'de çok güzel ama SSD'yi SATA yerine M2 tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı