Ryzen 5 3600 soğutucu önerisi

Hocam fikrine bir etkisi olur mu bilmem ama ben de 3600 kullanıcısıyım ve dün fuma 2 siparişi verdim. 😁
Bu durumdan ben de korkuyorum. Stok soğutucu bile ucu ucuna oturuyor. Deneyeceğim bakalım olmazsa başka bir çözüm düşünürüm artık.

Tabi ki etkisi olur :D siz nereden almıştınız ve sizin sisteminizin sıcaklık değerleri nasıldı acaba.

termal macunla beraber mi geliyor hocam soğutucu bende dün akşam sipariş verdimde, termal macun var mı varsa kaliteli mi merak ettim
Scythe fanlarının içinden 3.83?W/mK lık macun çıkıyor. Yeterli olur ancak tam performans için mx-4 daha güzel olacaktır. Benim mx4 kuruduğu için mecbur içinden çıkanı kullanacağım. (dün Mugen 5 sipariş verdim fuma ile nerdeyse aynı olduklarına inanarak. Umarım pek fark olmaz)

Tabi ki etkisi olur :D siz nereden almıştınız ve sizin sisteminizin sıcaklık değerleri nasıldı acaba.
Akakçe'de 499 liraya bulmuştum oradan satın aldım. Boşta 60 derece civarlarında geziyor. 10 dakikalık stress test sonucunda hiç zorlanmadan 95 dereceye ulaşıyor. Yarın teslim edilecek Fuma 2, merakla bekliyorum yeni değerleri açıkçası. 🙂

Geri
Yukarı