Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Ti Sistem Alınır mı?

Mağazadan almayacağım internetten sipariş uzerinden alacağım anakart güncelleme işi beni sıkıntıya sokar garantiye yollamam gerekicek. Kasan gelen PSU coolermaster lite 700w power cpu 4+4 pin var benim anakarta ve işlemciye uygun mu tam anlamadım.

Anakartı b450 gaming plus ile değiştirebilirsin. Mosfetleri ve mosfet soğutucuları daha iyi ayrıyetten bios flashback özelliği var. Bios problemlemi ile uğraşmıyosun. Şuanda 584 TL normal fiyatı 715 lira civarı. Vatan bios güncellemesi yapmıyor. Diye biliyorum.

Biraz önce VATANI aradım bios update yapmadıklarını öğrendim.
Anakartı b450 gaming plus ile değiştirebilirsin. Mosfetleri ve mosfet soğutucuları daha iyi ayrıyetten bios flashback özelliği var. Bios problemlemi ile uğraşmıyosun. Şuanda 584 TL normal fiyatı 715 lira civarı. Vatan bios güncellemesi yapmıyor. Diye biliyorum.
tamda ben yazmıştım bios update yapmıyorlarmış asusdan vazgeçtim mecburen.

Gidip magazadan al ürünleri montajlat nasıl olsa ürünü sana açıp vermek zorunda çalışır vaziyette 😉

Sorun çıkarmazlar gidip konuş veya mağazayı ara genel merkezi arama

Bu pcyi almanızı tavsiye ederim rtx 2060 var.

Bu sistemde gayet güzel bi bakın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı