[Alındı] Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Ti Sistem

Bu konuyu açma sebebin herkesin onayını almak değildi herhalde. 100 tane onay mesajının içerisinden bir tane olumsuz mesaj görsem bile içime kuşku düşerdi. Lafın kısası henüz imkan varken sistemi komple iade edip ekran kartı modelini değiştir hatta alabiliyorsan anakartı da X570 almaya çalış derim.

Konu içinde, herkesin onayını almak istediğimi düşündürecek bir yazım olduğunu sanmıyorum.
Hatta ekran kartı dediğin kadar kötü ise ileride değiştiririm yazmışım Eşkıya Dörtgen'e
Ben de ROG Strix almak istedim ama ekstra 520 TL vermem gerekiyordu. Bu kadar bütçem yok. Anakartı X570 yapabilmem için ekstra 600 TL vermem lazım.
Çünkü hazır sistem satın aldım.

İyi ya işte üstte arkadaş aynı ekran kartını kullanıyor o başta önermemiş daha ötesi var mı? Anakart değiştiremiyorsan yapacak bir şey yok. Ekran kartını o soğutucu bloğuyla uzun vade kullanımda sorun yaşama ihtimalin fazladır.

Öncelikle hayırlı olsun. Güzel sistem. Ekran kartını değiştirme fikri sana kalmış bir şey. Bence bu ekran kartı seni 3 ya da 4 yıl götürür. Keşke bütçen olsaydı da Rog Strix modeli alsaydın. Yine de hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı